Słuchawki MOMENTUM True Wireless 4

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 – Innowacyjność w Słuchaniu

Nowe słuchawki douszne Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4, dostępne w cenie 1300 PLN, to zaawansowane urządzenia zapewniają unikalne połączenie stylu, komfortu i najnowszej technologii.

Charakterystyczne cechy dźwięku zapewniają niezrównaną jakość audio dzięki systemowi przetworników TrueResponse. Oferują one głębokie basy i krystalicznie czyste wysokie tony, umożliwiając słuchanie muzyki z niebywałą precyzją. Dzięki rozdzielczości dźwięku do 24 bitów/96 kHz, użytkownicy mogą doświadczyć każdego detalu muzycznego, jakby znajdowali się w studio nagraniowym.

MOMENTUM True Wireless 4

Adaptacyjna redukcja szumów to kolejna wyjątkowa funkcja. System ANC (Active Noise Cancelling) automatycznie dostosowuje się do otoczenia, zapewniając idealną izolację od zewnętrznych hałasów. Tryb przezroczystości pozwala natomiast na zachowanie świadomości otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Przyszłość technologii audio obecna w MOMENTUM True Wireless 4 obejmuje wsparcie dla Auracast i LE Audio, które będą dostępne dzięki przyszłym aktualizacjom oprogramowania. Technologie te umożliwiają udostępnianie dźwięku i strumieniowanie z najnowszymi kodekami Bluetooth 5.4.

Ergonomia i komfort noszenia są zapewnione przez różnorodne rozmiary silikonowych wkładek i pierścieni dousznych. Słuchawki zaprojektowano tak, aby idealnie dopasować się do ucha, co gwarantuje komfort nawet podczas wielogodzinnych sesji odsłuchowych.

Personalizacja dźwięku przez aplikację Sennheiser Smart Control to możliwość dostosowania profilu audio do indywidualnych preferencji użytkownika. Inteligentna kalibracja dźwięku, przewodnik po preferencjach audio, a także 5-pasmowy korektor dźwięku pozwalają na pełną kontrolę nad doświadczeniem słuchowym.

Długi czas pracy na baterii z szybkim ładowaniem bezprzewodowym Qi i trybem ochrony baterii zapewniają do 30 godzin odtwarzania muzyki, co stawia te słuchawki na czele rynku pod względem wydajności.

MOMENTUM True Wireless 4 to nie tylko technologia, ale też styl. Dostępne w trzech kolorach: czarnym grafitowym, białym srebrze i czarnej miedzi, ich minimalistyczny design komponuje się z każdym stylem. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości, jak tekstylia i metal, podkreśla luksusowy charakter produktu.

MOMENTUM True Wireless 4

Zrównoważony rozwój – Sennheiser podkreśla swoje zaangażowanie w minimalizację wpływu na środowisko, co potwierdza redukcja objętości i wagi opakowań o ponad połowę w porównaniu do poprzednich modeli.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 to nie tylko słuchawki, ale przepustka do przyszłości słuchania, dostosowana do potrzeb i preferencji każdego użytkownika.

ParametrWartość
Rodzaj słuchawekDouszne, True Wireless
KodowanieSBC, AAC, aptX, aptX Adaptive/Lossless, LC3
BluetoothBluetooth 5.4, klasa 1
Pasmo przenoszenia5 – 21000 Hz
Czas słuchaniaDo 7,5 godziny (bez ANC), Do 7 godzin (z ANC), Do 30 godzin (łącznie z etui)
Redukcja szumówHybrydowe adaptacyjne ANC
Mikrofony3 mikrofony z funkcją redukcji szumu w każdej słuchawce, Mikrofon MEMS
Typ bateriiWbudowane akumulatory litowo-jonowe, 75 mAh (słuchawki), 820 mAh (etui)
Zniekształcenia harmoniczne (THD)< 0,08% (1 kHz, 94 dB)
Waga72,4 g (łącznie z etui), 6,2 g (jedna wkładka), 66,4 g (etui)
Wymiary70,1 x 44,6 x 34,8 mm (słuchawki w etui)
Czas ładowania1,5 godziny (pełne naładowanie), 8 min (dla 1 godziny słuchania)
KolorGrafitowy
ZłączeUSB C (do ładowania)
Temperatura pracy0 do +40°C
Temperatura przechowywania–20 do +60°C
Pasmo przenoszenia mikrofonu100 – 10000 Hz

Dodaj komentarz

15 − jedenaście =