Monitor BenQ RD zaprojektowany dla deweloperów

Kodowanie bez ograniczeń – Monitor BenQ RD zaprojektowany dla deweloperów

BenQ, producent znany w dziedzinie technologii wyświetlania, ogłasza premierę serii monitorów RD – pierwszych na świecie, zaprojektowanych specjalnie z myślą o programistach. Nowa linia wyposażona jest w unikalne panele Fine-Coated Panel, które charakteryzują się zaawansowanymi właściwościami antyrefleksyjnymi i antyodblaskowymi, idealnymi do kodowania. BenQ Corporation, podkreśla zaangażowanie w rozumienie i zaspokajanie potrzeb użytkowników, co ma na celu przynoszenie innowacji oraz wytyczanie ścieżek przyszłości poprzez wprowadzanie na rynek monitorów programistycznych serii RD.

BenQ RD

Monitory te mają na celu zwiększenie produktywności w programowaniu dzięki zaawansowanemu trybowi kodowania, który zapewnia krystaliczną czystość czcionek, ułatwiając rozróżnienie kodów w różnych motywach jasnych i ciemnych, dostosowanych do różnorodnych środowisk pracy deweloperskiej. Tryb kodowania jest dostępny za dotknięciem dedykowanego przycisku Coding HotKey, co pomaga programistom osiągnąć wysoką efektywność i komfort pracy.

Design serii RD został przemyślany tak, by wspierać długotrwałą pracę bez zmęczenia. Oferuje on unikalne podświetlenie MoonHalo, które łączy elegancję z funkcjonalnością, zapewniając komfortowe oświetlenie przy długich sesjach kodowania. Monitory te są także wyposażone w technologię Night Hours Protection, która chroni wzrok użytkownika przed zmęczeniem, dostosowując jasność i filtrując niebieskie światło w zależności od warunków oświetleniowych.

Dodatkowo, z myślą o maksymalnej efektywności pracy, monitory serii RD oferują także zaawansowane funkcje takie jak Multi-Stream Transport do łączenia kilku ekranów oraz oprogramowanie Display Pilot 2, które umożliwia personalizację ustawień ekranu.

Na początku 2024 roku na rynek trafi kilka modeli serii RD, w tym RD240Q, RD280U i RD320U, które będą dostępne w różnych rozmiarach i proporcjach ekranu. Dzięki temu każdy programista znajdzie model idealnie dopasowany do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy potrzebuje więcej przestrzeni na ekranie, czy preferuje ergonomiczne ustawienia.

BenQ RD

Seria RD to nie tylko innowacyjność w zakresie technologii, ale także zaangażowanie BenQ w praktyki zrównoważonego rozwoju, co objawia się użyciem zrecyklingowanych materiałów i energooszczędnym projektem. Każdy programista znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy potrzebuje więcej miejsca na ekranie, czy też preferuje wygodę pracy z wieloma monitorami połączonymi w jedną sieć.

Dodaj komentarz

pięć − jeden =