Projektor Xming Episode One

Xming Episode One – Idealny Projektor do Twojego Domowego Kina

Formovie Technology ogłosił premierę swojego najnowszego projektora Xming Episode One. Ten sprzęt wyróżnia się rozdzielczością 1080p, wsparciem dla Google TV oraz natywną obsługą Netflixa. Jako niezależna marka Formovie Technology, Xming oferuje wysokiej jakości projektory LCD z funkcjami automatycznej korekcji trapezowej i autofokusu, dostępnymi w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Idealny Wybór dla Użytkowników Google TV

Xming Episode One został stworzony z myślą o użytkownikach Google TV, oferując pełną integrację z Netflixem oraz innymi popularnymi platformami streamingowymi. Dostępny w cenie 299 €, projektor zapewnia bezproblemową obsługę bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń. Dzięki certyfikacji Google TV oraz wbudowanemu Asystentowi Google, urządzenie to jest niezwykle wszechstronne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Xming Episode One

Niezawodność i Wygoda z Rozdzielczością 1080p

Projektor Xming Episode One oferuje rozdzielczość 1080p, co czyni go doskonałym wyborem dla osób poszukujących niezawodności i wygody użytkowania w połączeniu z wysoką jakością obrazu. Urządzenie jest idealne do małych i średnich pomieszczeń. Rozmiar wyświetlanego obrazu może wynosić od 40 do 120 cali, a funkcje automatycznej korekcji trapezowej i autofokusu zapewniają łatwość obsługi.

Bezproblemowe Strumieniowanie z Google TV i Netflix

Xming Episode One to urządzenie, które umożliwia korzystanie z Google Assistant oraz Google Play. Dzięki natywnej obsłudze Netflixa, użytkownicy mogą cieszyć się swoimi ulubionymi filmami i serialami bez żadnych problemów. Projektor wyposażony jest również w bezprzewodowe przesyłanie ekranu oraz wsparcie dla Chromecast, co umożliwia łatwe przesyłanie treści z telefonów czy laptopów na większy ekran.

Lekkość i Mobilność dla Łatwego Transportu

Projektor Xming Episode One to lekkie i przenośne urządzenie, które zapewnia niezawodną wydajność przy wymiarach 122 x 141 x 175 mm i wadze zaledwie 1.2 kg. Jest idealny do cichych i ekologicznych środowisk dzięki niskiej emisji hałasu i niskiemu zużyciu energii. Urządzenie jest całkowicie zamknięte, co minimalizuje wycieki światła, zapobiega zakurzeniu i zmniejsza hałas oraz przegrzewanie.

Krystalicznie Czysty Dźwięk i Bogate Możliwości Łączności

Projektor Xming Episode One oferuje różnorodne funkcje łączności i audio, które mają na celu poprawę wrażeń wizualnych. Dzięki dwóm pełnozakresowym głośnikom 3 W wspierającym Dolby Audio, poziom hałasu wynosi mniej niż 30 dB na odległość 1 metra w trybie standardowym, zapewniając spokojne i bezstresowe oglądanie.

Xming Episode One

Pod względem portów, Xming Episode One oferuje HDMI 2.1 z ARC, USB 2.0, wyjście słuchawkowe oraz porty DC, umożliwiające łatwy dostęp do różnych urządzeń. Wsparcie dla Wi-Fi 5 GHz oraz Bluetooth 5.0 zapewnia płynną bezprzewodową łączność. Projektor Xming Episode One to inteligentny wybór dla osób poszukujących projektora o imponujących funkcjach w przystępnej cenie.

ParametrWartość
Rozdzielczość1920 x 1080 (1080p)
Współczynnik Rzutu1.2±0.1:1
Jasność150 CIVA Lumenów
Kolor GamutNTSC 38%
KontrastMin. 1000:1, Typowy 1500:1
Wielkość Ekranu40 – 120 cali
Tryb OdtwarzaniaGoogle TV
Wsparcie NetflixNatywne
Wbudowana Pamięć16 GB eMMC
RAM2 GB DDR
CPUMT9630
Wi-FiIEEE 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4/5 GHz
Bluetooth5.0
Głośniki2 x 3 W, Dolby Audio
PortyHDMI 2.1 (ARC), USB 2.0, Słuchawkowy, DC
Pobór MocyMax. 65 W
Wymiary122 x 141 x 175 mm
Waga1.2 kg
Poziom Hałasu< 30 dB na odległość 1 metra
Zakres Napięcia100-240 V
Funkcje AutomatyczneAuto Keystone Correction, Autofocus
Asystent GoogleTak
ChromecastWbudowany
CertyfikacjaGoogle TV
Cena299 €

Dodaj komentarz

jeden + dziewiętnaście =