GameSir X4 Aileron: Idealny Towarzysz dla Graczy Mobilnych

GameSir X4 Aileron: Idealny Towarzysz dla Graczy Mobilnych

GameSir dostawca innowacyjnych i wysokiej jakości akcesoriów do gier, z dumą prezentuje swoje najnowsze dzieło, X4 Aileron, kontroler mobilny. Nowoczesny teleskopowy kontroler został starannie zaprojektowany, aby pasować do większości urządzeń z systemem Android, oferując graczom mobilnym połączenie Bluetooth o niskim opóźnieniu, gdziekolwiek i kiedykolwiek.

GameSir X4 Aileron

Dzięki eleganckiemu, kompaktowemu dwuczęściowemu designowi, który magnetycznie łączy się ze sobą, gaming w podróży nigdy nie był tak płynny i wciągający. X4A jest kompatybilny z większością urządzeń z Androidem, a jednocześnie pozwala na dodatkową przestrzeń na chłodzenie telefonu i bezprzewodowe ładowarki, co oznacza, że użytkownicy mogą cieszyć się długimi sesjami bez obawy o przegrzewanie się urządzeń czy wyczerpywanie baterii. Kontroler jest wyposażony w połączenie Bluetooth, dzięki czemu gracze mogą pozostawać w strefie i pokonywać swoich przeciwników z niskim opóźnieniem i błyskawicznymi reakcjami. Dzięki nowoczesnym drążkom z Efektem Hall’a, użytkownicy mogą również cieszyć się bezdriftowym działaniem, niezrównaną trwałością i precyzją, co daje im przewagę konkurencyjną za przystępną cenę.

Obiecujące przyciski microswitch, oferują idealną równowagę między responsywnością a trwałością, z żywotnością do 5 milionów kliknięć. Podwójne opcje spustów również zapewniają pełną personalizację stylu gry, co oznacza, że użytkownicy mogą bezproblemowo przełączać się między spustami analogowymi a spustami wrażliwymi. Kontroler jest również wyposażony w wymienne przyciski ABXY, drążki i D-pady, a także możliwość łatwej zmiany efektów świetlnych za pomocą kombinacji klawiszy lub aplikacji GameSir.

GameSir X4 Aileron

X4 Aileron został starannie ulepszony dzięki antytarciowym pierścieniom ślizgowym, które zapewniają maksymalną kontrolę, pozwalając użytkownikom z łatwością przechodzić swoje przygody gamingowe. Do skomplikowanych manewrów gracze mogą polegać na wielofunkcyjnym przycisku M, który zapewnia wygodne sterowanie na wyciągnięcie ręki, z możliwością regulacji trybu spustu, jasności RGB, efektów świetlnych, głośności i wartości klawiszy.

ParametrWartość
PlatformaAndroid
ŁącznośćBluetooth o niskim opóźnieniu
Przyciski ABXYMicroswitch
Drążki Hall EffectTak
Spusty Hall EffectTak
Tryb spustuAnalogowe lub wrażliwe spusty
Tylne przyciskiTak, 2 mapowalne tylne przyciski
Oprogramowanie do personalizacjiTak, aplikacja GameSir
Układ przyciskówXbox / Switch
Szerokość kompatybilnego modelu68-95 mm
Maksymalna grubość kompatybilnego modelu12.5 mm
Przekazywanie ładowaniaTak
BateriaTak, jedna bateria 400mAh w każdym kontrolerze
Rozmiar produktu120×104.6×42.7 mm
Waga netto188.5 g

Dodaj komentarz

dwa + 12 =