Arctis Nova 5: Słuchawki Gamingowe

Arctis Nova 5 od SteelSeries: Dźwięk, który Cię Przeszyje

SteelSeries pionier w dziedzinie sprzętu gamingowego i e-sportowego, rozszerza swoją uznaną linię słuchawek Arctis Nova o nowy model – Arctis Nova 5 oraz towarzyszącą aplikację Nova 5 Companion App. Dzięki temu duetowi, gracze mogą cieszyć się jeszcze lepszym dźwiękiem, niezależnie od platformy, na której grają.

Arctis Nova 5 został zaprojektowany z myślą o trzech innowacyjnych celach: poprawie jakości dźwięku w grach na Xbox i PlayStation, stworzeniu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego dostępnego dla szerokiego grona użytkowników oraz zapewnieniu długotrwałego komfortu podczas grania. Efektem jest zestaw słuchawek, który oferuje ponad 60 godzin pracy na jednym ładowaniu, obsługę technologii Quick-Switch Wireless (2,4 GHz i Bluetooth 5.3).

Arctis Nova 5

Liczba graczy przekracza 3,4 miliarda, SteelSeries koncentruje się na doświadczeniach użytkowników, definiując styl życia gracza. Słuchawki Arctis Nova 5 są idealnie przystosowane do konsol Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, a także innych platform, co czyni je wszechstronnym wyborem dla graczy.

Aplikacja Nova 5 Companion App oferuje rewolucyjne funkcje, takie jak ponad 100 presetów audio, które zostały precyzyjnie dostosowane do różnych gier przez inżynierów dźwięku, profesjonalnych graczy i twórców gier. Dzięki temu gracze mogą zmieniać swoje ustawienia dźwięku w czasie rzeczywistym bez konieczności wychodzenia z gry.

Słuchawki wyposażone są w neodymowe przetworniki magnetyczne, zapewniające krystalicznie czysty dźwięk, wyraźne tony średnie i głębokie basy. Technologia Quick-Switch Wireless umożliwia łatwe przełączanie się między połączeniami, a mikrofon ClearCast 2.X z redukcją szumów AI zapewnia doskonałą jakość komunikacji.

Arctis Nova 5

Arctis Nova 5 to więcej niż tylko słuchawki – to narzędzie, które zmienia sposób, w jaki gracze doświadczają dźwięku w grach. Dzięki zaawansowanym funkcjom i przemyślanemu designowi, SteelSeries po raz kolejny wyznacza nowe standardy w branży sprzętu gamingowego.

ParametrWartość
Typ przetwornikówNeodymowe przetworniki magnetyczne
Średnica przetworników40 mm
Zakres częstotliwości słuchawek20–22 000 Hz
Czułość słuchawek93 dBSPL
Impedancja słuchawek36 omów
Elementy sterowania na uchuPokrętło głośności, wyciszenie, wł./wył. RGB, Quick-Switch
Dźwięk przestrzennyObsługiwane
Typ mikrofonuClearCast Gen 2.X – Fully Retractable Boom
Wzór biegunowy mikrofonuDwukierunkowa redukcja szumów
Pasmo przenoszenia mikrofonu100-10 000 Hz @ 32kHz/16bit
Czułość mikrofonu-38 dBV/Pa
Żywotność bateriiDo 50 godzin (2.4GHz) / 60 godzin (Bluetooth)
Szybkie ładowanie15 min dla 6 godzin pracy
Łączność bezprzewodowa2.4GHz i Bluetooth 5.3
KompatybilnośćPC, Mac, PS4, PS5, Switch, urządzenia mobilne, Oculus Quest 2
Dźwięk przestrzenny 360°Tak, w pełni kompatybilne z Tempest 3D Audio, Microsoft Spatial Sound i innymi rozwiązaniami (sprzedawane osobno)
W zestawieSłuchawki Arctis Nova 5, USB-C dongle, kabel przedłużający/adaptor USB-C na USB-A, kabel do ładowania USB-C na USB-A, przewodnik po produkcie

Dodaj komentarz

2 − dwa =