Ray-Ban: Inteligentne Okulary z AI

Ray-Ban: Nowoczesne Technologie w Klasycznym Stylu

Ray-Ban wprowadza innowacje na rynek okularów przeciwsłonecznych, prezentując nowy model Ray-Ban Meta Low Bridge Fit Headliner. Te inteligentne okulary łączą klasyczny design z najnowszymi technologiami, oferując użytkownikom nie tylko ochronę przed słońcem, ale także szereg nowoczesnych funkcji.

Wyjątkowy Design i Komfort

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu mostkowi i noskom, okulary idealnie dopasowują się do twarzy, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień. Ramka o kształcie Phantos oraz soczewki o wymiarach 51-23 mm sprawiają, że okulary są stylowe i funkcjonalne.

Ray-Ban Meta

Funkcje Smart

Ray-Ban Meta Headliner to nie tylko stylowe okulary, ale także zaawansowane narzędzie technologiczne. Dzięki wbudowanej kamerze 12 MP i systemowi pięciu mikrofonów, użytkownicy mogą rejestrować wysokiej jakości zdjęcia i filmy oraz dzielić się nimi na platformach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram. Otwarta konstrukcja audio pozwala na słuchanie muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych, zachowując jednocześnie świadomość otoczenia.

Kontrola Głosem i Dotykowe Sterowanie

Okulary wyposażone są w asystenta Meta AI, który umożliwia kontrolowanie funkcji okularów za pomocą poleceń głosowych. Dzięki temu można łatwo wykonywać połączenia, wysyłać wiadomości, zarządzać mediami oraz aktywować funkcje jednym dotknięciem. Wszystko to bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.

Bateria i Ładowanie

Okulary oferują do 4 godzin pracy na jednym ładowaniu, a dołączony przenośny futerał ładujący zapewnia dodatkowe 32 godziny pracy. Smukły futerał łatwo mieści się w kieszeni lub torbie, a inteligentne ładowanie pomaga wydłużyć żywotność baterii.

Aplikacja Meta View

Poprawiona aplikacja Meta View towarzyszy okularom, umożliwiając zarządzanie nimi w jednym miejscu. Użytkownicy mogą parować wiele okularów z telefonem, dodawać efekty specjalne do treści i łatwo dzielić się nimi z przyjaciółmi.

Ray-Ban Meta

Podsumowanie

Ray-Ban Meta Headliner to idealne połączenie klasyki i nowoczesności, które pozwala użytkownikom wyrażać siebie w najnowocześniejszy sposób. Dzięki tym inteligentnym okularom, możesz cieszyć się technologią bez kompromisów w stylu.

ParametrWartość
ModelRW4009F 601/71 51-23
Kamera12 MP, zdjęcia: 3024×4032 px, wideo: 1440×1920 px 30 fps
Audio2 głośniki, 5 mikrofonów
ŁącznośćWi-Fi 6, Bluetooth 5.2
Kompatybilność OSiOS 14.4 / Android 10 minimum
Pamięć32 GB (500+ zdjęć, 100+ filmów po 30 s)
BateriaDo 4 godzin pracy na jednym ładowaniu, dodatkowe 32 godziny z etui ładującym
Asystent głosowyMeta AI
AplikacjaMeta View App
Funkcje dodatkoweKamera, audio, sterowanie głosem, dotykowe sterowanie, etui ładujące
Cena$299.00

Dodaj komentarz

13 − pięć =