Nowe Surface z Copilot+

Najnowsze Innowacje od Microsoft: Surface Pro i Surface Laptop z Copilot+

Microsoft i Surface wprowadzają na rynek najbardziej zaawansowane komputery z systemem Windows – Copilot+ PCs. Najnowsze modele Surface Pro i Surface to doskonałe połączenie mocy, wydajności i zaawansowanych funkcji AI, które umożliwiają użytkownikom pełne wykorzystanie możliwości nowoczesnej technologii.

Moc Copilot+ PCs

Copilot+ PCs oferują przełomową wydajność dzięki procesorom Snapdragon X Elite i Snapdragon X Plus, które zapewniają szybsze przetwarzanie i lepszą reakcję niż najnowsze Macbook Air. Nowy silnik emulacji Prism zwiększa wydajność o 200% w porównaniu z Surface Pro 9 z 5G. Dzięki współpracy z globalnymi deweloperami, aplikacje takie jak Adobe Creative Cloud, Microsoft 365 czy Chrome działają płynnie i responsywnie.

Takie osiągi sprawiają, że Copilot+ PCs są idealnym wyborem dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnych narzędzi do pracy. Dzięki współpracy z deweloperami z całego świata, Microsoft zapewnia, że oprogramowanie będzie maksymalnie zoptymalizowane pod kątem nowych procesorów, co dodatkowo zwiększy wydajność i komfort pracy użytkowników.

Microsoft Surface Copilot+

Zaawansowane Funkcje AI

Nowe komputery Surface są wyposażone w najpotężniejsze jednostki przetwarzania neuronowego (NPU) na rynku, z ponad 45 bilionami operacji na sekundę. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych funkcji AI, takich jak Recall – umożliwiająca szybkie odnajdywanie plików za pomocą naturalnego języka, Cocreator w Paint – pomagający tworzyć obrazy na podstawie opisu, oraz Live Captions – tłumaczący na żywo dźwięki na napisy.

Microsoft współpracuje również z deweloperami, aby wykorzystać moc NPU w aplikacjach takich jak Davinci Resolve, Cephable i CapCut, co otwiera nowe możliwości w zakresie edycji wideo, adaptacyjnych kontroli wejściowych i usuwania tła z wideo. Dzięki temu użytkownicy zyskują narzędzia, które nie tylko zwiększają produktywność, ale także kreatywność.

Nowe Modele Surface Pro i Surface Laptop

Surface Pro, z procesorami Snapdragon X Elite i X Plus, oferuje 90% wyższą wydajność niż Surface Pro 9. Posiada ekran OLED z HDR, obsługę Wi-Fi 7 i opcjonalne 5G, a także kamery 4K. Jest również bardziej ekologiczny dzięki użyciu materiałów z recyklingu. Surface Pro został zaprojektowany, aby być najbardziej elastycznym urządzeniem 2 w 1, oferując wydajność, długą żywotność baterii i zaawansowane funkcje AI w ultralekkim i wszechstronnym designie.

Surface Laptop, zaprojektowany od nowa, ma ekran PixelSense z cienkimi ramkami, 120 Hz odświeżaniem i Dolby Vision IQ. Dostępny w dwóch rozmiarach – 13,8” i 15”, oferuje do 22 godzin pracy na baterii, szybkie Wi-Fi 7 oraz zaawansowane funkcje AI, takie jak automatyczne kadrowanie i filtry portretowe. Nowe modele Surface Laptop zapewniają wyjątkową wydajność, doskonałą jakość obrazu i dźwięku oraz długą żywotność baterii, co czyni je idealnym wyborem zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Microsoft Surface Copilot+

Podsumowanie

Nowe komputery Surface Pro i Surface Laptop to innowacyjne urządzenia, które łączą wydajność, długą żywotność baterii i zaawansowane funkcje AI. Dzięki nim Microsoft wprowadza komputery osobiste na nowy poziom, oferując użytkownikom narzędzia do jeszcze bardziej efektywnej pracy i kreatywności. Copilot+ PCs to przyszłość technologii, która jest już dostępna. Dzięki zaawansowanym funkcjom AI, mocy przetwarzania i ekologicznemu podejściu, nowe modele Surface są gotowe, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników.

Dodaj komentarz

10 − dziesięć =