Sonos Ace: Komfort, Styl i Dźwięk na Najwyższym Poziomie

Sonos Ace: Twoje Prywatne Kino Domowe w Słuchawkach

Sonos ogłosił premierę swoich pierwszych słuchawek – Sonos Ace, wchodząc tym samym w długo oczekiwany segment osobistego słuchania. Te wysokiej jakości, bezprzewodowe słuchawki nauszne łączą w sobie najlepsze technologie dźwiękowe i projektowe, jakie Sonos ma do zaoferowania.

Sonos Ace

Wyjątkowy Dźwięk na Nowym Poziomie

Sonos Ace to słuchawki, które zapewniają dźwięk o niespotykanej precyzji i wyrazistości. Wyposażone w dwa specjalnie zaprojektowane przetworniki, oferują one bezstratny dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy oraz światowej klasy aktywne tłumienie hałasu (ANC). Dzięki trybowi kontaktu, użytkownicy mogą być świadomi otoczenia, co jest szczególnie przydatne podczas spacerów po mieście czy pracy w biurze.

Kino Domowe w Słuchawkach

Sonos Ace przenosi wrażenia z kina domowego na zupełnie nowy poziom. Dzięki technologii TrueCinema, która precyzyjnie mapuje przestrzeń użytkownika, słuchawki te oferują realistyczne doznania dźwiękowe, jakby słuchacz znajdował się w środku akcji. Dźwięk przestrzenny z Dolby Atmos zapewnia szczegółowy i dynamiczny dźwięk ze wszystkich stron.

Komfort i Elegancja

Sonos Ace zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji. Wykonane z lekkich, wysokiej jakości materiałów, zapewniają wygodę noszenia przez cały dzień. Poduszki nauszne z pianki pamięciowej pokryte wegańską skórą oraz lekka konstrukcja sprawiają, że słuchawki delikatnie obejmują głowę, nie powodując dyskomfortu. Dodatkowo, słuchawki te posiadają intuicyjne sterowanie, a ich składana konstrukcja ułatwia przechowywanie w dołączonym etui.

Ekologiczna Produkcja

Sonos Ace zostały stworzone z myślą o zrównoważonym rozwoju. Wykorzystują materiały pochodzące z recyklingu, a ich opakowanie jest w pełni biodegradowalne. Wymienne poduszki nauszne oraz energooszczędna konstrukcja sprawiają, że są one przyjazne dla środowiska.

Sonos Ace

Dostępność i Cena

Sonos Ace będą dostępne globalnie od 5 czerwca 2024 roku w cenie 2149 zł. Dostępne w kolorach czarnym i ciepłej bieli, słuchawki te są już dostępne w przedsprzedaży. Z Sonos Ace, każda chwila z ulubioną muzyką, podcastem czy filmem stanie się niezapomnianym przeżyciem dźwiękowym.

ParametrOpis
Rodzaj słuchawekNauszne, bezprzewodowe
ŁącznośćBluetooth, USB-C, 3.5 mm jack
DźwiękBezstratny, przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy, Dolby Atmos
Technologia ANCAktywne tłumienie hałasu z mikrofonami wykrywającymi dźwięki otoczenia
Tryb kontaktuSłyszenie otoczenia przy aktywacji
BateriaDo 30 godzin pracy, szybkie ładowanie (3 minuty ładowania = 3 godziny odtwarzania)
PrzetwornikiSpecjalnie zaprojektowane dynamiczne przetworniki o średnicy 40 mm
MikrofonyOsiem mikrofonów do aktywnego tłumienia hałasu i wykrywania głosu
SterowanieTactile buttons, wykrywanie noszenia (automatyczne pauzowanie i wznawianie odtwarzania)
MateriałLekka konstrukcja z pianką pamięciową i wegańską skórą
KoloryCzarny, Ciepła biel
Cena2149 zł
Data dostępności5 czerwca 2024
KompatybilnośćApple, Android
EtuiLekki, wytrzymały futerał podróżny z materiałów pochodzących z recyklingu
Dodatkowe funkcjeTryb kina domowego (TrueCinema), natychmiastowe przenoszenie dźwięku z telewizora na słuchawki, aplikacja Sonos do personalizacji ustawień (EQ, dynamiczne śledzenie ruchu głowy)

Dodaj komentarz

dwanaście − jedenaście =