Komputery z AI od HP: OmniBook i EliteBook

Komputery z AI od HP: OmniBook X AI PC i EliteBook Ultra AI PC

HP zaprezentowało nową klasę komputerów AI podczas Microsoft AI Vision Event. Pracujemy i tworzymy z domu, biura oraz z dowolnego miejsca. Sztuczna inteligencja (AI) szybko zmienia wszystko, w tym nasze oczekiwania dotyczące produktywności i kreatywności.

Komputery z AI od HP

Aby wykorzystać elastyczność pracy i AI, HP stworzyło nową kategorię urządzeń przeznaczonych do pracy i tworzenia. Dziś zaprezentowano HP OmniBook X AI PC i HP EliteBook Ultra AI PC, pierwsze komputery nowej generacji AI zbudowane na architekturze ARM, wykorzystujące najnowsze technologie AI. Oba urządzenia są wyposażone w procesor Snapdragon X Elite z dedykowaną jednostką przetwarzania neuronowego (NPU), zdolną do wykonywania 45 bilionów operacji na sekundę (TOPS), co pozwala na lokalne uruchamianie modeli językowych i generatywnej AI. W połączeniu z Copilot+ PC, te komputery zwiększają kreatywność i produktywność, oferując bardziej spersonalizowane i potężne doświadczenie.

Z każdym dniem pojawiają się nowe aplikacje AI, rozszerzając możliwości najnowszych komputerów HP. Ułatwiają one komunikację i współpracę, wykorzystując gesty, mimikę i interakcję głosową. Wirtualne spotkania stają się bardziej profesjonalne dzięki narzędziom AI, a tworzenie i edycja zdjęć, dźwięków i wideo staje się prostsza dzięki oprogramowaniu wspomaganemu przez AI.

HP OmniBook X i EliteBook Ultra to urządzenia zaprojektowane dla freelancerów i liderów w ruchu, łączące styl z mobilnością i mocą AI. Są to najcieńsze komputery nowej generacji AI na świecie, oferujące do 26 godzin pracy na baterii. Oba modele są częścią najbardziej zrównoważonej ekologicznie oferty komputerów PC na świecie, z obudowami wykonanymi w 50% z recyklingowanego aluminium i opakowaniami z materiałów pochodzących w 100% z odpowiedzialnych źródeł. HP EliteBook Ultra oferuje dodatkową wytrzymałość dzięki powłoce PVD odpornej na zabrudzenia.

Komputery z AI od HP

Dzięki tym nowym komputerom HP pokazuje czym jest komputer osobisty w erze sztucznej inteligencji, umożliwiając ludziom bardziej spersonalizowane i kreatywne doświadczenia zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

ParametrOmniBook XEliteBook Ultra
CPUSnapdragon X EliteSnapdragon X Elite
Ekran14″ dotykowy14″ dotykowy
BateriaDo 26 godzinDo 26 godzin
RAMDo 32 GBDo 32 GB
Pamięć1 TB1 TB
Waga1.35 kg1.35 kg
Cena$1,199.99$1,699.99

Dodaj komentarz

1 × pięć =