VANKYO: Kino Domowe w Nowym Wydaniu

Przyszłość Domowej Rozrywki z VANKYO: Trzy Nowe Projektory

Firma VANKYO, wprowadza na rynek trzy nowe projektory domowe: Leisure L470 Neo, Leisure L570 Bundle oraz Performance V700 Pro. Dzięki nowemu designowi V-Smile i technologii PixPerfect, te projektory oferują doskonałą jakość obrazu i zaawansowane funkcje, stanowiąc najlepszy wybór w kategorii kina domowego.

Leisure L470 Neo: Pierwszy Projektor dla Każdego

Leisure L470 Neo to idealny wybór dla osób szukających prostego w obsłudze projektora, oferującego wspaniałe wrażenia wizualne na dużym ekranie. Dzięki rozdzielczości natywnej 720p, projektor zapewnia ostre i wyraziste obrazy. Funkcja bezprzewodowego przesyłania obrazu pozwala na łatwe strumieniowanie treści bez potrzeby użycia kabli. Dwukierunkowy Bluetooth 5.1 umożliwia personalizowane doświadczenie kina domowego z funkcją dzielenia dźwięku oraz samodzielnego głośnika. Projektor jest także wyposażony w fizyczne przyciski, co umożliwia łatwą obsługę nawet bez pilota.

VANKYO

Leisure L570 Bundle: Mocny i Przyjazny dla Budżetu

Leisure L570 Bundle to projektor o imponujących możliwościach w przystępnej cenie, który jest sprzedawany w zestawie z ekranem o przekątnej 100 cali. Dzięki wbudowanym aplikacjom Netflix, YouTube i Amazon Prime Video, użytkownicy mogą cieszyć się natychmiastową rozrywką. Technologia PixPerfect zapewnia automatyczną korekcję zniekształceń obrazu, poprawę ostrości i precyzyjne dopasowanie ekranu, gwarantując idealne wrażenia podczas oglądania. Rozdzielczość natywna 1080p i technologia Dolby Audio sprawiają, że obraz jest krystalicznie czysty, a dźwięk pełen mocy.

Performance V700 Pro: Ultra-Jasne Kino Domowe

Performance V700 Pro to idealny wybór dla tych, którzy szukają najbardziej zaawansowanego projektora do kina domowego. Projektor charakteryzuje się jasnością 680 lumenów, co zapewnia wyraziste obrazy nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki wbudowanym aplikacjom Netflix, YouTube i Prime Video, użytkownicy mogą cieszyć się swoimi ulubionymi treściami bez potrzeby dodatkowych urządzeń. Technologia PixPerfect i głośniki Dolby Audio zapewniają niezrównane wrażenia wizualne i dźwiękowe.

VANKYO

Nowe projektory VANKYO to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce przekształcić swoje pomieszczenie w prywatne kino domowe. Dzięki zaawansowanym technologiom i stylowemu designowi, VANKYO oferuje niezrównane wrażenia z oglądania.

Dodaj komentarz

dwa × jeden =