Godox ML100Bi: Kompaktowa Lampa LED dla Profesjonalistów

Godox ML100Bi: Nowa Kompaktowa Lampa LED dla Profesjonalistów

Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Godox w Polsce, ogłosiła premierę nowej lampy LED Godox ML100Bi. Ta kompaktowa lampa oferuje maksymalną moc 120 W i szeroki zakres temperatur barwowych od 2800 do 6500 K, co czyni ją wszechstronnym narzędziem dla fotografów i filmowców.

Lżejsza i Jaśniejsza

Godox ML100Bi wyróżnia się swoją lekkością i kompaktowymi rozmiarami, co sprawia, że jest idealna do pracy w plenerze oraz ciasnych wnętrzach. Wysoka jasność i precyzyjne odwzorowanie kolorów, dzięki wartościom TLCI 97+ i CRI 98+, spełniają wymagania profesjonalistów.

Godox ML100Bi

System Godox Mount

Dzięki systemowi Godox Mount użytkownicy mogą korzystać z szerokiej gamy akcesoriów, takich jak soczewka Fresnela czy softboxy, które pozwalają na tworzenie różnorodnych efektów świetlnych. Opcjonalny adapter Bowens umożliwia dalsze rozszerzenie możliwości konfiguracyjnych lampy.

Zasilanie i Sterowanie

Lampa ML100Bi oferuje kilka opcji zasilania: prąd stały, akumulator V-mount oraz power bank za pomocą kabla USB-C. Sterowanie jasnością, temperaturą i efektami specjalnymi możliwe jest zarówno bezpośrednio na lampie, jak i przez aplikację Godox Light, która umożliwia bezprzewodowe sterowanie z odległości do 30 metrów.

Cena i Dostępność

Lampa Godox ML100Bi będzie niebawem dostępna w oficjalnym sklepie Godox. W skład zestawu wchodzą: lampa, czasza ML-L15, zasilacz, osłonka zabezpieczająca, uchwyt i przewód zasilający. Cena i data dostępności zostaną podane wkrótce.

Godox ML100Bi to doskonały wybór dla profesjonalistów poszukujących lekkiej, wydajnej i wszechstronnej lampy LED do pracy w różnych warunkach, zapewniającej niezawodność i precyzję w każdym ujęciu.

ParametrWartość
Maksymalna moc120 W
Zakres temperatur barwowych2800-6500 K
Regulacja jasności0-100%
MocowanieGodox Mount, Bowens (z adapterem)
SterowanieNa lampie, aplikacja Godox Light
Wbudowane efekty specjalne FX11
Wymiary (bez czaszy)122 mm x 110 mm x 46 mm
Waga (bez czaszy)487 g
Wartość TLCI≥97
Wartość CRI≥98
ZasilaniePrąd stały, akumulator V-mount, power bank (USB-C)
Zasięg sterowania BluetoothDo 30 metrów

Dodaj komentarz

jeden × dwa =