Nowy robot sprzątający już w Biedronce!

Nowy robot sprzątający EZVIZ RE4 Plus już dostępny w Biedronce!

EZVIZ producent inteligentnych rozwiązań do domu, nawiązał współpracę z siecią e-sklepów Biedronka i wprowadził do sprzedaży swój najnowszy model robota sprzątającego – EZVIZ RE4 Plus. To zaawansowane urządzenie zostało stworzone, aby uczynić codzienne sprzątanie prostszym i bardziej efektywnym, gwarantując idealnie czyste podłogi w Twoim domu.

Zaawansowane funkcje i wygoda użytkowania

EZVIZ RE4 Plus to ulepszona wersja swojego poprzednika, oferująca większą moc ssania, która skutecznie usuwa nawet najtrudniejszy brud oraz sierść zwierząt. Urządzenie automatycznie rozpoznaje zmianę typu podłogi i dostosowuje do niego swoją moc, zapewniając optymalne rezultaty na różnych powierzchniach. Wyposażony w automatyczną stację opróżniającą, robot może działać do 90 dni bez konieczności ręcznego opróżniania zbiornika na kurz.

EZVIZ RE4

Sterowanie robotem odbywa się za pomocą aplikacji EZVIZ dostępnej na smartfony, co umożliwia tworzenie harmonogramów sprzątania, wyznaczanie stref wykluczonych oraz monitorowanie pracy robota. Akumulator o pojemności 5200 mAh pozwala na pracę do 200 minut na jednym ładowaniu, co czyni EZVIZ RE4 Plus idealnym rozwiązaniem dla dużych domów.

Promocja i dostępność

Od 26 maja do 9 czerwca obowiązuje specjalna promocja na model RE4 Plus – można go nabyć w cenie 1099 zł, co oznacza obniżkę o 400 zł od ceny regularnej wynoszącej 1499 zł. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w inteligentnego pomocnika, który odciąży Cię od uciążliwych obowiązków domowych.

Plany na przyszłość

Wkrótce w ofercie Biedronki pojawią się także modele EZVIZ RE4 oraz EZVIZ RC3 Plus. Produkty będą dostępne zarówno online, jak i w kluczowych sklepach stacjonarnych Biedronka do końca roku. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej EZVIZ oraz sklepu Biedronka, aby uzyskać więcej informacji o produktach i znaleźć najbliższy punkt sprzedaży.

EZVIZ RE4

O firmie EZVIZ

EZVIZ od 2013 roku wprowadza innowacyjne rozwiązania, tworząc funkcjonalne urządzenia smart home, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Firma jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, działając w ponad 130 krajach i zyskując zaufanie milionów użytkowników.

Dodaj komentarz

dwadzieścia − 19 =