Philips Evnia: Zaprojektowany dla zwycięstwa

Rewolucyjny gaming z Philips Evnia 27M2N3200A/01

W świecie e-sportu i gamingu, monitor Philips Evnia 27M2N3200A/01 wyznacza nowy kierunek, oferując nie tylko zaawansowane technologicznie rozwiązania, ale także unikalne funkcje, które zdecydowanie podnoszą komfort i jakość gry.

Płynność i klarowność obrazu dla profesjonalistów

Model 27M2N3200A/01 charakteryzuje się imponującą częstotliwością odświeżania na poziomie 180 Hz oraz rozdzielczością Full HD (1920 x 1080), co gwarantuje wyjątkowo płynny obraz. Dzięki technologii Fast IPS i czasowi reakcji na poziomie 0,5 ms MPRT, monitor eliminuje wszelkie niepożądane efekty takie jak smużenie czy tearing, co jest kluczowe w szybkich i dynamicznych grach.

Philips Evnia

Zaprojektowany, by zwiększać precyzję

Monitor wyposażony jest w funkcję Smart Crosshair, która dostosowuje kolor celownika do tła, znacząco ułatwiając celowanie. Jest to niezastąpiona pomoc w grach strzelankach, gdzie dokładność i szybkość reakcji decydują o zwycięstwie.

Dostosowanie do potrzeb gracza

Philips Evnia 27M2N3200A/01 oferuje także zaawansowane opcje personalizacji dzięki funkcji Quick OSD oraz trybom specyficznym dla różnych gatunków gier, takim jak FPS, Racing i RTS. Te tryby optymalizują ustawienia wyświetlacza, aby najlepiej oddać potrzeby konkretnej gry, poprawiając widoczność ciemniejszych scen czy nasycenie kolorów.

Ergonomia i dbałość o zdrowie

Kolejną zaletą tego modelu jest jego ergonomia. Regulowany stojak pozwala na dostosowanie wysokości, pochylenia oraz obrót monitora, co wspiera utrzymanie prawidłowej postury podczas długich sesji gamingowych. Technologie LowBlue Mode i Flicker-Free chronią oczy przed zmęczeniem i podrażnieniem, co jest niezmiernie ważne dla zdrowia użytkowników.

Zaangażowanie w ochronę środowiska

Zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju, monitor jest wykonany w 85% z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego, a stojak monitora zawiera 35% plastiku z recyklingu, co podkreśla ekologiczne zaangażowanie marki Philips.

Philips Evnia

Podsumowując, Philips Evnia 27M2N3200A/01 to nie tylko technologiczny majstersztyk, który zaspokoi nawet najbardziej wymagających graczy, ale również produkt, który łączy w sobie zaawansowane technologie, ergonomię i ekologiczną odpowiedzialność. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości oraz komfortu podczas długotrwałej rozgrywki.

ParametrWartość
Rozmiar ekranu27 cali
Rozdzielczość1920 x 1080 (Full HD)
Typ paneluIPS
Częstotliwość odświeżania180 Hz
Czas reakcji0,5 ms MPRT
Jasność300 cd/m²
Technologia obrazuHDR10, SmartImage
Funkcje specjalneSmart Crosshair, Low Input Lag
ErgonomiaRegulacja wysokości, obrót, pochylenie
Technologie ochrony wzrokuLowBlue Mode, Flicker-Free
Materiały z recyklingu85% plastiku recyklingowego w obudowie, 35% w stojaku
GłośnikiWbudowane stereo
WejściaHDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
VESATak (100 x 100 mm)

Dodaj komentarz

1 × trzy =