Muzyczna Rewolucja: Nowości w Generowaniu Muzyki z AI

Muzyczna Rewolucja: Nowości w Generowaniu Muzyki z AI

Po sukcesie sztucznej inteligencji w dziedzinie grafiki, teraz nadszedł czas, aby AI zrewolucjonizowała świat muzyki i wideo. Pierwsze kroki w tym kierunku są niezwykle obiecujące, otwierając przed nami zupełnie nowe możliwości twórcze. Nowe funkcje dostępne na platformach takich jak Suno i Udio pokazują, jak daleko zaszła technologia i co nas jeszcze czeka.

Song Radio od Suno

Suno wprowadza innowacyjną funkcję o nazwie Song Radio. Dzięki niej, wystarczy jedno kliknięcie na dowolny utwór, aby uruchomić Song Radio, które odtwarza ciągły strumień podobnych utworów. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zanurzyć się w spójne, dostosowane do ich gustu doświadczenie muzyczne. Aby przekonać się, jak działa ta nowość, Suno oferuje specjalnie dobrany Song Radio, dostępny tutaj: Try listening to this song radio here.

Użytkownicy są zachęcani do wyrażania swojej opinii poprzez system thumbs-up lub thumbs-down, co pomoże w dalszym doskonaleniu tej funkcji.

Wyszukiwanie Playlist na Suno

Kolejną nowością wprowadzoną przez Suno jest możliwość wyszukiwania playlist po tytule i opisie. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób szukających inspiracji lub nowych dźwięków do odkrycia. Wypróbuj tę funkcję tutaj: Search playlists.

Udio: Nowe Funkcje w Płatnej Wersji

Platforma Udio również nie pozostaje w tyle, wprowadzając w płatnej wersji funkcję przesyłania własnego utworu i przedłużania go za pomocą AI o 32 sekundy. Choć Udio brakuje możliwości dłuższego generowania utworów (Suno umożliwia generowanie do 4 minut w jednym kawałku), to jednak wyróżnia się licznymi ciekawymi i kreatywnymi funkcjami, które przyciągają twórców.

Inwestycje w Przyszłość

Suno właśnie uzyskało 120 milionów dolarów wsparcia od inwestorów i zaczyna te środki inwestować w rozwój swojej technologii. Dzięki temu możemy oczekiwać jeszcze więcej innowacyjnych funkcji w przyszłości. Ekscytacja rośnie wraz z oczekiwaniem na kolejne możliwości, jakie te platformy zaoferują.

Nowe Utwory

Zachęcamy również do przesłuchania jednego z nowych utworów wygenerowanych za pomocą najnowszej wersji Suno. Utwór „Kobiety życia” w języku polskim jest dostępny do odsłuchu, a wsparcie kanału poprzez subskrypcje i lajki jest mile widziane.

Dodaj komentarz

11 − 4 =