Xiaomi: Nowe kamery Smart Camera C300 i C500

HyperOS w akcji: Xiaomi prezentuje nowe kamery

Xiaomi wprowadza nowe kamery z systemem HyperOS, podnosząc poprzeczkę w branży inteligentnego domu. W swojej najnowszej ofercie, gigant technologiczny prezentuje modele Xiaomi Smart Camera C300 Dual-Camera Edition oraz Xiaomi Smart Camera C500 Dual-Camera Edition, które mają za zadanie zrewolucjonizować sposób monitorowania przestrzeni domowej.

Xiaomi Smart Camera

Oba modele charakteryzują się innowacyjnym systemem dwóch kamer, który umożliwia pokrycie szerszego pola widzenia i zwiększa bezpieczeństwo użytkowników. Xiaomi Smart Camera C300 oferuje dwa obiektywy o rozdzielczości 3 MP, które umożliwiają monitorowanie dwóch różnych scen jednocześnie, co minimalizuje martwe strefy. Dodatkowo, kamera ta jest wyposażona w 12 punktów świetlnych w podczerwieni, co zapewnia wyraźne obrazy nawet przy słabym oświetleniu.

Z kolei model Xiaomi Smart Camera C500 wyróżnia się większą matrycą o rozdzielczości 4 MP, oferując szczegółowe ujęcia zarówno z krótkiego, jak i długiego ogniskowania. Ten model także wyposażony jest w 16 punktów świetlnych w podczerwieni, co dodatkowo poprawia jakość obrazu w nocy.

Obie kamery obsługują zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji, takie jak lokalne wykrywanie ludzi, rozpoznawanie twarzy AI oraz wykrywanie dźwięku, co czyni je nie tylko narzędziami do monitorowania, ale i inteligentnymi systemami zabezpieczeń. Zaletą obu modeli jest także możliwość jednoczesnego odtwarzania obrazu z dwóch kamer na jednym ekranie dzięki aplikacji Mi Home, co znacząco ułatwia zarządzanie systemem.

Xiaomi Smart Camera C300 jest dostępna w cenie promocyjnej w ramach do 12 czerwca, podczas gdy model C500 rozpoczął swoją kampanię promocyjną kilka dni wcześniej. Oba modele prezentują atrakcyjny stosunek jakości do ceny, co może przyczynić się do ich popularności nie tylko na rynku chińskim, ale i na świecie.

Xiaomi Smart Camera

Podsumowując, nowe kamery od Xiaomi to krok naprzód w technologii monitoringu domowego, oferujące użytkownikom zaawansowane funkcje i większe bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie. Jak będą przyjęte na rynkach globalnych, okaże się w najbliższym czasie. Modele C300 oraz C500, obiecują nie tylko poprawę bezpieczeństwa, ale również nowy poziom interaktywności i kontroli w inteligentnym domu.

Dodaj komentarz

17 − 1 =