Zanurz się w Dźwięku z Jabra Elite 10 Gen 2

Jabra Elite 10 Gen 2: Przestrzenny Dźwięk i Zaawansowana ANC

Jabra, wprowadza na rynek najnowsze słuchawki douszne Elite 10 Gen 2. Model ten, rozwijający sukces poprzedniej generacji, oferuje znaczące ulepszenia technologiczne, podnosząc jakość dźwięku i komfort użytkowania.

Największą nowością w Elite 10 Gen 2 jest pierwsze na świecie inteligentne etui z LE Audio, które umożliwia strumieniowanie przestrzennego dźwięku z różnych urządzeń bezpośrednio do słuchawek. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się lepszą synchronizacją audio-video oraz wyższą jakością dźwięku Hi-fi, dzięki zastosowaniu kodeka LC3.

Jabra Elite 10

Słuchawki te charakteryzują się ulepszonym przestrzennym dźwiękiem, wspieranym przez Dolby Audio i Dolby Atmos, zapewniającym bogatsze i bardziej immersyjne doświadczenie audio. Nowy model również oferuje poprawioną funkcję Natural HearThrough, optymalizującą redukcję szumu wiatru i zwiększającą świadomość otoczenia, co jest szczególnie przydatne podczas aktywności na zewnątrz.

Zaawansowana Aktywna Redukcja Hałasu (ANC) w Elite 10 Gen 2 jest teraz dwukrotnie silniejsza niż w poprzednikach, skuteczniej blokując niepożądane dźwięki w szerokim zakresie częstotliwości. Słuchawki wyposażono również w technologię z sześcioma mikrofonami, która poprawia jakość rozmów poprzez efektywne filtrowanie hałasu tła.

Elite 10 Gen 2 zapewnia komfort noszenia dzięki technologii Jabra ComfortFit, opracowanej na podstawie skanów uszu, co zapewnia idealne dopasowanie i redukcję nacisku na ucho. Wersja Gen 2 słuchawek oferuje do 6 godzin pracy na baterii z włączoną ANC i do 27 godzin z wykorzystaniem etui ładującego.

Jabra Elite 10

Dostępne od połowy czerwca 2024 roku w kolorach Titanium Black, Gloss Black, Cocoa, oraz nowych Denim i Soft White, Elite 10 Gen 2 będą oferowane w cenie 279 dolarów.

ParametrOpis
Typ etuiInteligentne etui z LE Audio
Obsługa dźwiękuDolby Audio, Dolby Atmos
Redukcja szumówZaawansowana ANC, 2x skuteczniejsza
Technologia mikrofonów6-mikrofonowa z algorytmami redukcji hałasu
Czas działania baterii6 godzin z ANC, 27 godzin z etui ładującym
Funkcja HearThroughNowa, optymalizowana pod kątem redukcji wiatru
WodoodpornośćIP57
KonektoryBluetooth Multipoint, Fast Pair, Spotify Tap
DesignSemi-open z technologią Jabra ComfortFit
KompatybilnośćZ urządzeniami Android i Windows
KolorystykaTitanium Black, Gloss Black, Cocoa, Denim, Soft White
Dodatkowe funkcjeWbudowany asystent głosowy, szybkie ładowanie

Dodaj komentarz

14 + 6 =