LAMAX C11: Twoje Oczy na Drodze

LAMAX C11 GPS 4K: Nowy Wymiar Bezpieczeństwa

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę, jak napięte mogą być sytuacje na drodze, szczególnie w ekstremalnych warunkach. Dlatego warto pomyśleć o dodatkowym wsparciu, które zwiększy komfort i bezpieczeństwo codziennej jazdy. Idealnym rozwiązaniem jest kamera samochodowa LAMAX C11 GPS 4K, która stanowi absolutnego lidera w dziedzinie wideorejestratorów.

Dzięki wyposażeniu w nowoczesne technologie, LAMAX C11 oferuje nagrania w najwyższej możliwej rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę lub w ultra płynnej rozdzielczości 2,5K przy 60 klatkach na sekundę. To sprawia, że nawet nocne nagrania są wyjątkowo wyraźne. Dodatkowo, za pomocą dodatkowych kamer z oświetleniem IR można rejestrować widok z tyłu pojazdu, a filtr CPL zapewnia klarowne nagrania z deski rozdzielczej.

Kamera wykorzystuje zaawansowany kodek H.265, co pozwala na mniejsze zajmowanie przestrzeni na dysku oraz łatwiejsze przeglądanie nagrań przez internet, nawet przy słabym połączeniu. Pobieranie danych jest błyskawiczne dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 5 GHz, co czyni korzystanie z urządzenia jeszcze bardziej komfortowym. Ponadto, kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 256 GB.

LAMAX C11

Zaprojektowana z myślą o trwałości i niezawodności, LAMAX C11 korzysta z superkondensatora, co zapewnia jej dłuższą żywotność w porównaniu do tradycyjnych baterii. Zarządzanie urządzeniem jest niezwykle proste dzięki 3-calowemu ekranowi dotykowemu, który wyświetla kluczowe informacje takie jak lokalizacja, prędkość czy czas.

Jeśli szukasz niezawodnego urządzenia do monitorowania jazdy, które zapewni dokładność i precyzję, kamera LAMAX C11 jest doskonałym wyborem. Dzięki niej każda podróż staje się bezpieczniejsza, co potwierdza jej niezastąpiona funkcja monitoringu parkowania oraz system ostrzeżeń o stacjonarnych kontrolach prędkości. Kamera jest dostępna na oficjalnej stronie sklepu LAMAX, oferując wysoką jakość i trwałość w doskonałej cenie, zgodnie z filozofią marki LAMAX.

Parametr Wartość
Rozdzielczość 4K (30 kl./s), 2,5K (60 kl./s)
Kompatybilność LAMAX C11 GPS 4K
Kodek H.265
Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi 5 GHz
Maksymalna pojemność karty pamięci 256 GB
Typ zasilania Superkondensator
Złącza USB-C, dodatkowy port z funkcją szybkiego ładowania
Ekran 3-calowy ekran dotykowy
Dodatkowe funkcje Filtr CPL, kamera IR, G-sensor, wygaszacz prędkościomierza
Montaż Magnetyczny, opcjonalnie przyssawka
Funkcje bezpieczeństwa Ostrzeżenia o stacjonarnych kontrolach prędkości, tryb parkowania

Dodaj komentarz

15 − sześć =