NETGEAR RS300: Szybkie Wi-Fi 7 dla każdego

Wi-Fi 7 w zasięgu ręki dzięki NETGEAR RS300

NETGEAR, wprowadza na rynek nowy router Nighthawk RS300 z technologią Wi-Fi 7, oferujący wyjątkową wydajność i bezpieczeństwo w przystępnej cenie. Jest to część większej serii urządzeń, w której znajduje się również system Orbi 770.

Przełomowe prędkości i zasięg

Wi-Fi 7 w routerze RS300 przynosi prędkości do 9,3 Gbps, co jest wynikiem 2,4-krotnie szybszym niż w przypadku Wi-Fi 6. Router zapewnia pokrycie siecią o powierzchni do 750 metrów kwadratowych i obsługuje do 100 urządzeń, co sprawia, że jest idealny dla gospodarstw domowych z wieloma urządzeniami oraz intensywnym ruchem sieciowym.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

NETGEAR zastosował zaawansowane protokoły szyfrowania i mechanizmy wykrywania zagrożeń, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkownikom. RS300 oferuje także opcje VPN, kontrolę dostępu oraz oddzielną sieć Wi-Fi dla gości, zwiększając ochronę przed cyber zagrożeniami.

Łączność i wydajność

RS300 wyposażono w port internetowy 2,5 Gig oraz dodatkowe porty LAN, które umożliwiają szybkie połączenia przewodowe, idealne dla gier lub streamingów wideo o wysokiej rozdzielczości. Router wykorzystuje również technologię Multi-Link Operation do połączenia pasm 5 GHz i 6 GHz, co poprawia niezawodność sieci.

Nowoczesny design i łatwość zarządzania

RS300 charakteryzuje się nowoczesnym, smukłym designem, który komponuje się z każdym wnętrzem. Zarządzanie siecią jest niezwykle proste dzięki aplikacji Nighthawk, która umożliwia monitorowanie ruchu sieciowego, testowanie prędkości internetu czy zarządzanie dostępem do sieci.

NETGEAR RS300

Podsumowanie

NETGEAR Nighthawk RS300 to router, który łączy w sobie wysoką wydajność, zaawansowane bezpieczeństwo i łatwość użytkowania, stanowiąc idealne rozwiązanie dla nowoczesnych domów. Jego wprowadzenie na rynek jest odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników związane z nowymi technologiami takimi jak AR/VR czy streaming wideo 4K/8K. Zapewnia nie tylko szybkość i zasięg, ale także pokój ducha dzięki solidnym funkcjom bezpieczeństwa.

Parametr Opis
Model Nighthawk RS300
Technologia WiFi WiFi 7
Prędkości transmisji danych Do 9.3 Gbps
Pasmo Tri-Band (2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz)
Ilość obsługiwanych urządzeń Do 100 urządzeń
Porty 1x 2.5 Gig WAN, 2x 2.5 Gig LAN, 2x 1 Gig LAN
Port USB USB 3.0
Zabezpieczenia WPA3, VPN, kontrola dostępu, aktualizacje firmware
Aplikacja mobilna Nighthawk App
Dodatkowe funkcje NETGEAR Armor, Smart Parental Controls, Guest Network

Dodaj komentarz

8 + 2 =