EasySMX X05: Więcej niż kontroler do gier

EasySMX X05: Nowoczesny kontroler dla każdego gracza

EasySMX wprowadza na rynek nowatorski kontroler do gier X05, który łączy zaawansowaną technologię i funkcjonalność z przystępną ceną. X05 to produkt, który ma zrewolucjonizować doświadczenia graczy, dostarczając wysokiej jakości rozwiązania gamingowe dla szerokiego grona odbiorców.

Kontroler EasySMX X05 wykorzystuje zaawansowane czujniki Halla w joystickach i spustach, które zastępują tradycyjne mechanizmy fizyczne magnesami i przewodnikami elektrycznymi. Dzięki temu rozwiązaniu eliminowane jest fizyczne zużycie, co z kolei gwarantuje wyższą precyzję i eliminuje problem dryfowania joysticków.

Dodatkowo, X05 oferuje stylowe efekty RGB z pięcioma różnymi trybami oświetlenia, które można dopasować do indywidualnego stylu gracza, tworząc unikalne, wizualnie satysfakcjonujące doznania podczas każdej sesji gry.

EasySMX X05

Kontroler jest również wyposażony w ceramiczną antenę chipową, która zapewnia stabilne połączenie i minimalizuje opóźnienia w trybie bezprzewodowym. Ta cecha jest kluczowa dla zapewnienia płynności gry, szczególnie w dynamicznych i wymagających tytułach.

EasySMX X05 charakteryzuje się również wszechstronnością dzięki swojej kompatybilności z wieloma platformami. Użytkownicy mogą łatwo przełączać się między PC, iOS, Androidem, Switchem i Steam Deck za pomocą prostego w użyciu przełącznika trybu umieszczonego na tylnej stronie kontrolera.

Projekt kontrolera został zoptymalizowany pod kątem ergonomii. Jego kształt i wykończenie antypoślizgowe zapewniają komfort użytkowania nawet podczas długotrwałych sesji gier, a regulowana pięciopoziomowa wibracja umożliwia dostosowanie intensywności odpowiedzi urządzenia do osobistych preferencji gracza.

Bateria trójelementowa litowa o pojemności 750 mAh gwarantuje długotrwałą żywotność i wydajność, co czyni X05 idealnym wyborem dla entuzjastów gier szukających niezawodnego i trwałego sprzętu.

Kontroler EasySMX X05, dostępny w kolorach Oyster White i Lime, jest już dostępny w sprzedaży i oferuje atrakcyjne rabaty przy zakupie większej ilości jednostek. Produkt jest również objęty roczną gwarancją oraz wsparciem technicznym dostępnym przez całą dobę.

Parametr Opis
Czujniki Hall Effect sticks i triggers
Efekty RGB Pięć trybów oświetlenia
Antena Ceramiczna chip antenna
Kompatybilność PC, iOS, Android, Switch, Steam Deck
Projekt Ergonomiczny, antypoślizgowy
Wibracja Regulowana, 5-poziomowa
Bateria Ternary Lithium 750mAh
Metoda połączenia 2.4Ghz bezprzewodowe, Bluetooth, Przewodowe
Kompatybilne modele Switch/Switch Lite/Switch OLED, Windows 7/8/8.1/10/11, Android/iOS
Interfejs USB Typ C
Waga netto 218g
Rozmiary 13.70 × 6.70 × 17.40 cm
Zawartość opakowania Gamepad, kabel USB, odbiornik 2.4G, instrukcja
Dodatki Nakładki na joysticki, Teflon

Dodaj komentarz

jeden × 4 =