Sharp XP-P601Q: Projektory Sharp P Series

Projektory Sharp: Jasność i Technologia dla Profesjonalistów

Sharp, producent projektorów i wyświetlaczy, wprowadza na rynek nową serię projektorów P – modele XP-P601Q i XP-P721Q. Współpraca z NEC, firmą posiadającą ponad 35 lat doświadczenia w produkcji projektorów, zaowocowała stworzeniem urządzeń o wyjątkowej jakości obrazu i funkcjonalnościach dostosowanych do potrzeb różnorodnych branż.

Sharp XP-P601Q

Nowa seria P charakteryzuje się rozdzielczością 4K UHD, co w połączeniu z jasnością 6000 lumenów dla modelu P601Q sprawia, że projektor idealnie sprawdzi się w dobrze oświetlonych salach konferencyjnych, muzeach czy uczelniach wyższych. Technologia DLP, brak konieczności stosowania filtrów oraz laserowe źródło światła gwarantują minimalną konserwację i niski całkowity koszt użytkowania przez przynajmniej 20 000 godzin.

Projektory serii P oferują także dużą elastyczność montażu dzięki szerokiemu zakresowi motorowego zoomu (1,6x) oraz motorowemu przesunięciu soczewki w pionie i poziomie, co ułatwia instalację w miejscach z przeszkodami na suficie. Dodatkowo, wejścia HDBaseT pozwalają na prostą instalację, używając tylko jednego kabla do przesyłania obrazu, dźwięku i sterowania, co jest znacznym uproszczeniem w porównaniu do tradycyjnych połączeń HDMI.

Nowe projektory Sharp to nie tylko zaawansowana technologia obrazu i instalacji, ale również ekologiczne rozwiązania i funkcje oszczędzania energii. Wprowadzenie na rynek modelu XP-P601Q potwierdza dążenie Sharp do utrzymania pozycji lidera na rynku projektorów o wysokiej rozdzielczości, odziedziczając przy tym długą tradycję jakości i niezawodności od NEC.

Sharp XP-P601Q

Każdy zakup projektora z serii P jest objęty 5-letnią ograniczoną gwarancją oraz programem InstaCare, co podkreśla zaangażowanie firmy w zapewnienie najwyższego poziomu wsparcia technicznego. Ten przełomowy produkt nie tylko wpisuje się w dynamicznie rozwijające się rynki, ale również umacnia pozycję Sharp jako innowatora na rynku technologii projekcyjnych, wprowadzając rozwiązania, które zmieniają sposób prezentacji wizualnych w edukacji i biznesie.

Parametr Wartość
Model XP-P601Q-W
Rozdzielczość 4K UHD (3840×2160)
Jasność 6,000 lumenów
Technologia wyświetlania DLP, laserowa
Żywotność źródła światła 20,000 godzin
Zoom Motorowy 1.6x
Przesunięcie soczewki Motorowe, pionowe i poziome
Wejścia HDBaseT, HDMI
Obsługiwane formaty ekranu 16:9 (z wsparciem dla 4:3, 16:10, 21:9)
Kontrast 3,000,000:1 (Dynamiczny)
Moc zużycia 530W (Tryb normalny) / 285W (Eco Mode)
Gwarancja 5 lat lub 20,000 godzin pracy części i robocizny
Funkcje dodatkowe ECO Mode, Auto Power On/Off, Keystone Correction

Dodaj komentarz

pięć × 3 =