Zestaw Clarity Max: Twoje biuro, Twoje zasady

Pracuj i twórz z zestawem Clarity Max

Dla wielu z nas domowe biuro stało się centrum profesjonalnej i osobistej produktywności. Wybór odpowiedniego sprzętu, który może spełnić nasze różnorodne potrzeby, jest kluczowy. Clarity Max Touch Ultimate Home Office Kit, oferujący innowacyjne monitory i akcesoria, może być odpowiedzią na te wyzwania.

Co zawiera zestaw?

Clarity Max Touch Ultimate Home Office Kit składa się z dwóch 32-calowych monitorów UHD 4K Clarity Max Touch, elastycznego podwójnego ramienia do monitorów Glide oraz rysika Clarity Stylus Pen. Monitory oferują nie tylko nieskazitelną jakość obrazu, ale też zaawansowaną funkcjonalność dotykową, co czyni je idealnymi dla kreatywnych profesjonalistów, takich jak graficy, montażyści filmowi czy projektanci.

Technologia dotykowa na miarę potrzeb

Jedną z kluczowych cech Clarity Max Touch jest wysoko konfigurowalna funkcjonalność dotykowa, dostosowana do konkretnych aplikacji. Użytkownicy mogą cieszyć się swobodą w manipulowaniu treściami bezpośrednio na ekranie, co jest znaczącym udogodnieniem w codziennej pracy.

Kreatywność bez ograniczeń

Clarity Max Touch to nie tylko sposób na efektywniejszą pracę, ale także na kreatywne wyrażanie siebie. Monitor obsługuje ponad 16 milionów kolorów i zapewnia doskonały kontrast oraz jasność, dzięki czemu każdy projekt można dopracować w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo, opcjonalna podstawa Clarity Fold Stand umożliwia transformację monitora w interaktywny tablet do rysowania.

Ergonomia i łatwość obsługi

Z myślą o komforcie użytkowania, zestaw posiada aluminiową podstawę pozwalającą na regulację wysokości, nachylenia i orientacji monitora. To umożliwia idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Clarity Max

Podłączenie i współpraca

Dzięki złączu USB-C, Clarity Max Touch może służyć jako centralny hub dla Twojego biurka, łącząc komputer z potrzebnymi akcesoriami i urządzeniami peryferyjnymi, jednocześnie zapewniając ładowanie laptopa. Clarity Max Touch Ultimate Home Office Kit to więcej niż tylko zestaw monitorów – to kompleksowe rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Twoje domowe biuro, podnosząc komfort i efektywność pracy na zupełnie nowy poziom.

Parametr Wartość
Rozmiar ekranu 32 cale
Rozdzielczość UHD 4K (3840 x 2160)
Typ ekranu Dotykowy, IPS
Jasność 320 cd/m²
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąty widzenia 178°/178°
Kontrast 3000:1
Zakres kolorów NTSC: 102%, DCI-P3: 113%, sRGB: 142%, Adobe RGB: 107%
Touchscreen 10-punktowy multitouch, One Glass Solution (OGS)
Kompatybilność ze stylusem Microsoft Pen Protocol (MPP) 2.0
Kamera 8 MP (4K) z funkcją chowania
Porty 2x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, 2x USB-A, USB-C, 3.5mm audio, USB-B
Ładowanie USB-C 65W
Waga 6.5 kg (bez podstawy)
Wymiary 726 mm x 481 mm x 250 mm
Kompatybilność VESA 100×100 mm
Zawartość zestawu Monitory, ramię do monitorów, rysik, przewody

Dodaj komentarz

siedem − sześć =