Meeting Owl 4+: Spotkania w 360°

Meeting Owl 4+: Jak Technologia Zmienia Spotkania Zespołowe

Meeting Owl 4+ od Owl Labs to nowoczesne, wszechstronne urządzenie do wideokonferencji, które zyskuje na popularności wśród zespołów hybrydowych. Dzięki zaawansowanej technologii i funkcjonalnościom, jakie oferuje, staje się istotnym elementem współczesnych przestrzeni biurowych.

Jakość obrazu i dźwięku: Meeting Owl 4+ zapewnia obraz w jakości 4K Ultra HD dzięki 64-megapikselowemu sensorowi kamery, co gwarantuje wyraźne i szczegółowe ujęcia wszystkich uczestników spotkania. Urządzenie oferuje również 360-stopniowy zakres widzenia i inteligentne mikrofony z zasięgiem do 5 m, co pozwala na wyraźne słyszenie każdego uczestnika, nawet w większych pomieszczeniach.

Łatwość konfiguracji: Meeting Owl jest urządzeniem typu plug-and-play, co oznacza, że jego instalacja trwa mniej niż sześć minut. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla małych pomieszczeń, jak i jako samodzielne urządzenie do pełnych wrażeń z wideokonferencji.

Gotowość przedsiębiorstwa: Urządzenie jest przygotowane do użytku w środowiskach profesjonalnych i korporacyjnych, oferując funkcje takie jak monitorowanie stanu urządzenia w czasie rzeczywistym, analizy oraz zdalna konfiguracja. Dodatkowo, jest kompatybilne z sieciami wymagającymi różnych konfiguracji, w tym zasilania przez Ethernet (PoE).

Automatyczne aktualizacje: Meeting Owl 4+ regularnie otrzymuje aktualizacje systemu operacyjnego, co zapewnia jego ciągłą aktualność i inteligencję.

Pomimo wielu zalet, warto również zwrócić uwagę na potencjalne ograniczenia, takie jak automatyczne funkcje, które mogą ograniczać manualną kontrolę nad fokusem kamery czy zoomem, oraz wymagania sieciowe, które mogą być niezbędne do transmisji wideo wysokiej rozdzielczości.

Meeting Owl 4+

Podsumowanie: Meeting Owl 4+ to zaawansowane urządzenie, które może znacząco poprawić jakość spotkań zdalnych. Zaleca się jednak poczekać na recenzje i opinie użytkowników, by lepiej zrozumieć realną jakość wideo i dźwięku, a także funkcjonalności oprogramowania. Decyzję o zakupie warto podjąć, mając na uwadze specyficzne potrzeby i możliwości konferencyjne swojego zespołu.

Parametr Opis
Rozdzielczość kamery 4K Ultra HD, 360°
Sensor kamery 64MP
Zasięg mikrofonu ok. 5.5 metra
Mikrofony 8 kierunkowych mikrofonów formujących wiązkę
Głośniki 2 głośniki zapewniające pokrycie 360°
Poziom dźwięku 79 dB SPL
Łączność Wi-Fi przedsiębiorstwo, Ethernet z adapterem USB
Zasilanie Przez gniazdo sieciowe lub adapter PoE
Kompatybilność Możliwość połączenia z dodatkowymi urządzeniami Owl
Cena $1,999

Dodaj komentarz

siedemnaście + trzy =