Zanurz się w jakości LG OLED B4 4K

LG OLED B4 4K: Oglądaj więcej i intensywniej

LG znane z innowacji w technologii OLED, wprowadza na rynek najnowszą serię telewizorów LG OLED B4 4K, oferując niezrównaną jakość obrazu i zaawansowane funkcje inteligentne. Dzięki ponad dekadzie dominacji w dziedzinie OLED, nowa seria B4 oferuje obraz o niezwykłej głębi i realizmie dzięki ponad 8 milionom samopodświetlających się pikseli.

Technologia i design idą w parze

Nowa linia B4 dostępna jest w trzech rozmiarach ekranu: 77, 65 i 55 cali, każdy z nich wyposażony w Dolby Vision i Dolby Atmos, co gwarantuje nie tylko doskonały obraz, ale i głębokie, przestrzenne doznania dźwiękowe. Serce telewizora stanowi procesor Alpha 8 AI 4K, który automatycznie dostosowuje ustawienia obrazu, zapewniając optymalną jakość w zależności od oglądanych treści.

LG OLED B4 4K

Przełom w grach i multimedialnej rozrywce

Dzięki czasowi reakcji na poziomie 0,1 ms oraz odświeżaniu do 120 Hz, LG OLED B4 jest idealnym wyborem dla miłośników gier, oferując płynność obrazu bez smużenia i rozrywania. Technologie NVIDIA G-Sync i AMD FreeSync Premium zwiększają komfort gry, a specjalne menu Game Dashboard pozwala na łatwe zarządzanie ustawieniami gry bez wychodzenia z akcji.

Inteligencja na każdym kroku

OLED B4 obsługuje najpopularniejsze systemy domowej automatyzacji, w tym Amazon Alexa i Apple HomeKit, co umożliwia użytkownikom łatwe i intuicyjne sterowanie różnymi urządzeniami domowymi. Dodatkowo, platforma webOS zapewnia dostęp do bogatej biblioteki treści oraz szereg inteligentnych funkcji, które uczynią codzienne korzystanie z telewizora jeszcze przyjemniejszym.

Ekologiczny wybór

LG nie zapomina o odpowiedzialności ekologicznej – nowe modele B4 są pakowane w materiały przyjazne środowisku, a same telewizory są projektowane z myślą o minimalnym wpływie na środowisko naturalne.

LG OLED B4 4K

Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii, wyjątkowego designu i ekologicznych rozwiązań, LG OLED B4 4K definiuje nowe standardy w domowej rozrywce. To nie tylko telewizor, ale brama do świata pełnego głębokich kolorów, niesamowitej głębi dźwięku i inteligentnej technologii, dostosowanej do potrzeb współczesnych użytkowników.

Parametr Szczegóły
Rozmiary ekranu 55″, 65″, 77″
Technologia panelu 4K OLED
Procesor α8 AI Processor 4K
HDR Dolby Vision / HDR10 / HLG
Częstotliwość odświeżania 120Hz natywna
Dźwięk Dolby Atmos, 20W, 2.0 Ch
Gaming G-Sync, FreeSync, VRR, Tryb HGIG
Smart TV webOS 24, AirPlay 2, ThinQ AI
Konnektywność HDMI x4, USB x2, Wi-Fi, Bluetooth
Wymiary bez podstawy 1449 x 832 x 45,9 mm
Waga bez podstawy 17,1 kg

Dodaj komentarz

20 − cztery =