Anbernic RG Nano: Gry w kieszonkowym formacie

Anbernic RG Nano: Konsola, która mieści się w dłoni

Wspomnienia o klasycznych konsolach takich jak Game Boy czy PlayStation często przywołują sentymenty do prostych, lecz pasjonujących gier. Dla wielu osób, które tęsknią za tamtymi czasami, pojawienie się przenośnej konsoli Anbernic RG Nano może być ciekawą propozycją.

Anbernic RG Nano to kieszonkowa konsola, która łączy w sobie niewielkie rozmiary z szerokimi możliwościami gamingowymi. Urządzenie o wymiarach 71 x 43 x 17 milimetrów i masie 75 gramów jest wyposażone w ekran o przekątnej 1,54 cala, rozdzielczości 240 x 240 pikseli oraz częstotliwości odświeżania 60 Hz. Dzięki procesorowi ARM Cortex-A7, 64 MB pamięci RAM i akumulatorowi 1050 mAh, konsola umożliwia długie godziny rozrywki.

Anbernic RG Nano

Urządzenie obsługuje 20 różnych platform emulacyjnych, w tym takie jak Game Boy, SNES, a nawet PlayStation 1, co pozwala na korzystanie z bogatej biblioteki gier z przeszłości.

W komplecie z konsolą kupujący otrzymują również kilka akcesoriów, w tym przewód do ładowania, adapter USB C na gniazdo jack oraz przywieszka do kluczy, co ułatwia zabranie urządzenia w podróż. Darmowa dostawa podczas trwającej promocji dodatkowo zwiększa atrakcyjność oferty.

Anbernic RG Nano to interesująca propozycja dla miłośników retro gier, oferująca dostęp do ulubionych tytułów w każdych warunkach. Zastanawiając się nad zakupem tego rodzaju gadżetu, warto rozważyć, czy jego specyfikacja oraz funkcje odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom potencjalnego użytkownika.

Anbernic RG Nano

Parametr Specyfikacja
Wymiary 71 x 43 x 17 mm
Masa 75 gramów
Procesor ARM Cortex-A7, 1.2 GHz
Pamięć RAM 64 MB
Ekran 1.54″ IPS, 240 x 240 pikseli, 60 Hz
Akumulator 1050 mAh
Obsługiwane platformy m.in. Game Gear, Game Boy, SNES, PlayStation 1
Pamięć wewnętrzna 64 GB TF karta (dostępne również wersje 128 GB)
Złącza USB C, czytnik kart pamięci
System operacyjny Linux
Funkcje dodatkowe Odtwarzacz muzyki, możliwość dodawania gier
Czas pracy na baterii Około 2.5 godziny
Akcesoria w zestawie Kabel USB, adapter USB C na jack, przywieszka

Dodaj komentarz

szesnaście + sześć =