MAINGEAR ML-16: Wydajność na nowym poziomie

ML-16 od MAINGEAR: Gdzie wydajność spotyka mobilność

MAINGEAR, znana z produkcji najwyższej klasy komputerów do gier, wprowadza na rynek zupełnie nową serię laptopów ML-16. 16-calowe modele zostały stworzone z myślą o graczach poszukujących doskonałej wydajności bez kompromisów, zarówno w domu, jak i w podróży.

Laptopy ML-16 wykorzystują nowoczesne technologie, aby zapewnić płynność działania i wielozadaniowość. Serce komputera stanowi procesor Intel Core Ultra 7 (155H) w parze z mobilnymi procesorami graficznymi NVIDIA GeForce RTX 4060 lub 4070, co gwarantuje wyjątkową moc obliczeniową. Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia, urządzenia te utrzymują optymalną temperaturę nawet przy najwyższym obciążeniu.

MAINGEAR ML-16

Bateria o pojemności 80 Wh pozwala na długie godziny pracy bez konieczności ładowania, co jest kluczowe dla mobilnych użytkowników. ML-16 oferuje również trzy tryby mocy, które można dostosować w zależności od potrzeb użytkownika, od energooszczędnego po turbo, zapewniając maksymalną wydajność.

Wyświetlacz QHD (2560 × 1600) o przekątnej 16 cali i częstotliwości odświeżania 240 Hz jest optymalizowany nie tylko do gier, ale również do zadań kreatywnych, zapewniając wyjątkową jakość obrazu. Technologia NVIDIA Dynamic Display Switching inteligentnie przełącza się między grafiką zintegrowaną a dedykowaną, zwiększając wydajność i oszczędność energii.

Design ML-16 wyróżnia się na tle innych urządzeń gamingowych. Eleganckie aluminiowe panele dodają urządzeniu ekskluzywnego wyglądu, a pełnowymiarowa klawiatura RGB z klawiaturą numeryczną i duży touchpad zapewniają komfort i precyzję użytkowania.

Oprócz wysokiej wydajności, ML-16 oferuje szerokie możliwości personalizacji. Użytkownicy mogą wybierać między różnymi konfiguracjami sprzętowymi oraz dodawać niestandardowe grafiki na pokrywy laptopów, co pozwala na wyrażenie osobistego stylu.

MAINGEAR ML-16

Model ML-16 stanowi odzwierciedlenie zaangażowania MAINGEAR w dostarczanie najlepszych doświadczeń w branży gier. Jego premiera jest również uczczeniem specjalną edycją limitowaną, która oferuje unikalne wzory oraz dodatkową ochronę w postaci wodoodpornej obudowy IP67.

Parametr Specyfikacja
Procesor Intel Core Ultra 7 (155H)
Grafika NVIDIA GeForce RTX 4060 Mobile lub RTX 4070 Mobile
Pamięć RAM Do 64 GB DDR5 4800 MHz
Przechowywanie danych Do 8 TB M.2 NVMe SSD Gen 4
Wyświetlacz 16″ QHD (2560 × 1600), 240 Hz, proporcja 16:10
Bateria 80 Wh
Chłodzenie Zaawansowany system chłodzenia
Łączność Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Thunderbolt 4, USB-C, HDMI, Ethernet
System operacyjny Windows 11 Pro
Klawiatura Pełnowymiarowa klawiatura RGB z klawiaturą numeryczną
Wymiary Aluminiowe panele zewnętrzne
Dodatkowe funkcje Windows Hello, tryby mocy, NVIDIA Dynamic Display Switching
Cechy personalizacji Możliwość dodawania niestandardowych grafik
Specjalne edycje Limitowana edycja z niestandardowym designem i dodatkową ochroną IP67

Dodaj komentarz

piętnaście − czternaście =