Nowoczesne Światła Godox do Transmisji Telewizyjnych

Nowoczesne Światła Godox do Transmisji Telewizyjnych

Kraków, 19 czerwca 2024 r.Firma Next77, wyłączny dystrybutor marki Godox w Polsce, z dumą ogłasza premierę nowoczesnych lamp i paneli LED zaprojektowanych specjalnie z myślą o transmisjach telewizyjnych i zastosowaniach estradowych. Wśród nowości znajdują się lampy z soczewką Fresnela Godox F7-120 oraz panele LED P120D/Bi i P200Bi, które obiecują zrewolucjonizować sposób, w jaki profesjonaliści wykorzystują światło w swoich produkcjach.

Godox F7-120D/Bi: Lampy LED z Soczewką Fresnela

Lampy Godox F7-120D/Bi to wyjątkowa propozycja dla studiów telewizyjnych, teatrów oraz innych przestrzeni wymagających profesjonalnego oświetlenia. Dzięki bezwentylatorowej konstrukcji, te lampy działają niezwykle cicho, co jest kluczowe w wymagających pod względem dźwiękowym środowiskach.

Kluczowe cechy lamp F7-120D/Bi:

  • Soczewka Fresnela: 7-calowa soczewka pozwala na regulację kąta wiązki światła od 15° do 60°, zapewniając precyzyjne kierowanie światła dzięki 4-listkowym wrotom.
  • Opcje barwowe: Dostępne są wersje o stałej temperaturze barwowej 5600K (F7-120D) oraz wersja z regulacją 3200-5600K (F7-120Bi).
  • Wysoka jasność: W trybie punktowym lampa F7-120D generuje 71,100 luksów z odległości 1 metra.
  • Doskonała dokładność kolorów: Wskaźniki CRI i TLCI wynoszące 96/98 gwarantują precyzyjną kolorystykę, eliminując potrzebę korekcji kolorów i wiernie odwzorowując odcienie skóry.
  • Sterowanie i zasilanie: Lampami można sterować za pomocą aplikacji Godox Light, DMX, a także panelu kontrolnego na urządzeniu. Istnieje możliwość zasilania indywidualnego lub połączenia do 10 jednostek w łańcuch.

Nowoczesne Światła Godox

Panele LED Godox P120D/Bi i P200Bi: Doskonałość w Każdym Detalu

Nowa seria paneli LED Godox to doskonały wybór do pracy w studiu telewizyjnym. Panele te oferują miękkie, równomierne i precyzyjne oświetlenie, co jest niezwykle ważne w profesjonalnych produkcjach.

Najważniejsze cechy paneli P120D/Bi i P200Bi:

  • Cicha praca: Specjalnie zaprojektowana obudowa i bezwentylatorowa konstrukcja zapewniają cichą pracę.
  • Precyzyjne oświetlenie: Wskaźniki CRI/TLCI na poziomie 96/98 oraz brak efektu migotania, nawet przy dużych klatkażach, gwarantują doskonałą jakość światła.
  • Regulacja jasności: Płynna regulacja w zakresie od 0 do 100%.
  • Elastyczność barwowa: Wersje Bi-color umożliwiają dostosowanie temperatury barwowej w zakresie 3200-5600K.
  • Kompaktowość: Mniejszy panel P120, ważący około 4,5 kg, może być zasilany przez akumulator V-mount, co zwiększa jego mobilność.

Cena i Dostępność

Lampy i panele LED Godox będą dostępne w oficjalnym sklepie Godox, w zestawach z montażem sufitowym oraz statywowym. Wszystkie produkty będą dostarczane z wrotami. Cena i dokładna dostępność zostaną ogłoszone wkrótce.

Na podstawie informacji prasowej.

Dodaj komentarz

dwanaście + 8 =