AVIGA AP-1000: Dźwięk mistrzów

AVIGA AP-1000: Komfort i technologia w jednym

W coraz bardziej konkurencyjnym świecie e-sportu, jakość sprzętu może znacząco wpłynąć na wyniki zawodników. Dlatego też firma AVID, znana ze swojego wkładu w branżę audio, wprowadza na rynek zestaw słuchawkowy AVIGA AP-1000, który już na starcie zbiera pozytywne opinie w środowisku graczy. Ten innowacyjny produkt zadebiutował podczas DreamHack w Dallas, jednego z największych festiwali gier, gdzie zgromadził entuzjastyczne recenzje od ponad 45 000 uczestników.

Pod względem technicznym, AVIGA wyróżnia się wyjątkowymi parametrami. Posiada przetworniki o średnicy 50 mm z magnesami neodymowymi, oferując zakres częstotliwości od 50 Hz do 20 kHz, co zapewnia wyraźne i czyste brzmienie. Mikrofon z funkcją wyciszania i redukcji szumów zapewnia krystalicznie czystą komunikację, co jest kluczowe podczas gier zespołowych.

AVIGA AP-1000

Jednak to nie tylko parametry techniczne sprawiają, że AVIGA jest polecana. AVID kładzie ogromny nacisk na jakość i trwałość. Zestaw słuchawkowy jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać długie sesje grania, a jednocześnie zapewniać maksymalny komfort dzięki pluszowej amortyzacji. To połączenie trwałości i wygody czyni AVIGA idealnym wyborem zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i amatorów.

Dodatkowo, AVIGA zostanie zaprezentowana na nadchodzącym ISTE w Denver, podkreślając swoją wartość również w edukacji, gdzie może wspierać szkolne drużyny e-sportowe. To pokazuje, jak wielofunkcyjny i przystępny cenowo jest ten zestaw słuchawkowy, zdolny sprostać potrzebom różnorodnych użytkowników.

Podsumowując, AVIGA AP-1000 to więcej niż zestaw słuchawkowy. To narzędzie, które może zrewolucjonizować doświadczenia graczy na każdym poziomie zaawansowania, podnosząc jakość ich gry i komfort użytkowania. Czy AVIGA stanie się nowym standardem w świecie e-sportu? Czas pokaże, ale już teraz zapowiada się na jednego z liderów na rynku technologii audio dla graczy.

Parametr Opis
Przetworniki 50 mm, neodymowe
Impedancja 32 Ohm
Czułość 97 dB @ 500Hz ± 3dB
Zakres częstotliwości 50 Hz – 20 kHz
Mikrofon Bidirectional, Noise Canceling, -38 dB V/Pa
Typ złącza 3.5mm TRRS / USB-A
Materiał przewodu Nylon pleciony
Długość przewodu 5 stóp
Materiał nauszników Skóra ekologiczna
Typ nauszników Zamknięte, naokolne (circumaural)
Waga 278 gramów

Dodaj komentarz

cztery × 4 =