Klawiatura IQUNIX EZ63: Ultra Szybka i Stabilna

IQUNIX EZ63: Przełomowa Częstotliwość 8000 Hz

IQUNIX, niedawno wprowadził na rynek model klawiatury do gier EZ63 Magnetic Switch, oferując unikatowe doświadczenie dla entuzjastów gier FPS. Klawiatura EZ63, zaprojektowana specjalnie z myślą o potrzebach graczy, łączy najnowocześniejsze technologie z użytkowym designem, aby zrewolucjonizować interakcję w grach.

Jedną z najbardziej imponujących cech EZ63 jest częstotliwość odpytywania wynosząca 8000 Hz, co przekłada się na ekstremalnie niskie opóźnienie wynoszące tylko 0,125 ms. Dzięki takiej szybkości reakcji gracze mogą cieszyć się niemal natychmiastowym odzewem na każde naciśnięcie klawisza, co jest kluczowe w szybkich i dynamicznych grach takich jak Valorant czy Counter-Strike: Global Offensive.

Klawiatura EZ63 wykorzystuje również innowacyjną technologię efektu Halla z funkcją Magnetic Auto-Tune, co zapewnia płynne naciśnięcia klawiszy oraz zwiększoną stabilność, dzięki czemu każda sesja gry jest bardziej spójna i mniej podatna na błędy.

Model ten wyróżnia się również wysoką precyzją zwalniania klawiszy, osiągając czułość do 0,05 mm. Funkcja Rapid Trigger pozwala na szybkie powtarzanie naciśnięć bez konieczności pełnego dojeżdżania klawisza do końca. To znacząco zwiększa efektywność i szybkość w grach wymagających precyzyjnych i częstych kliknięć.

Klawiatura IQUNIX EZ63 nie tylko imponuje funkcjonalnością, ale i designem. Zbudowana w oparciu o aluminiową ramę z nasadkami klawiszy wykonanymi z wysokiej jakości PBT, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd. Dodatkowo, model ten oferuje podwójne nasadki klawiszy PBT, co zwiększa trwałość klawiszy i zapewnia wyraźne, satysfakcjonujące kliknięcia.

IQUNIX EZ63

IQUNIX EZ63 to więcej niż tylko klawiatura; to przemyślany produkt, który łączy w sobie innowacje, jakość i niezrównane wrażenia z gry, definiując nowe standardy w technologii klawiatur do gier. Gracze, którzy poszukują niezawodności, szybkości i precyzji, z pewnością docenią to, co ma do zaoferowania model EZ63.

Parametr IQUNIX EZ63
Częstotliwość odpytywania 8000 Hz
Opóźnienie 0,125 ms
Czułość zwolnienia 0,05 mm
Zakres działania klawiszy 0,1 mm – 4,0 mm
Materiał obudowy Aluminium
Typ przełącznika Magnetyczny (Gateron)
Nasadki klawiszy PBT Double Shot
Funkcje dodatkowe RGB na klucz, Pełna zmiana mapy
Kompatybilność Windows, macOS
Waga 1000g
Gwarancja 2 lata
Dostępność klawiszy strzałek Tak
Cena 179 USD (z możliwymi zniżkami)

Dodaj komentarz

14 − 10 =