Logitech G515 TKL: Moc i Minimalizm

Nowoczesność i wydajność w minimalistycznym stylu: Poznaj klawiaturę Logitech G515 LIGHTSPEED TKL

W świecie technologii gamingowych, gdzie innowacja jest kluczem do przetrwania, Logitech znów zaskakuje. Ich najnowszy produkt, klawiatura G515 LIGHTSPEED TKL, łączy zaawansowaną technologię z eleganckim, niskoprofilowym designem, definiując nowe standardy w branży.

Największą zaletą G515 jest jej niskoprofilowa konstrukcja, która nie tylko wygląda estetycznie, ale także zwiększa komfort użytkowania. Minimalistyczny design sprawia, że klawiatura jest nie tylko wygodna, ale i łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki wysokości zaledwie 22 mm, model ten eliminuje potrzebę stosowania podpórki pod nadgarstki, co jest szczególnie cenne podczas długich sesji gamingowych.

Logitech G515 TKL

Nowa technologia KEYCONTROL dodaje klawiaturze G515 niemal nieskończone możliwości personalizacji. Użytkownicy mogą przypisać do 15 różnych akcji do każdego klawisza, co pozwala na tworzenie makr, efektów świetlnych oraz innych niestandardowych funkcji. Funkcja G SHIFT pozwala na zmianę całych układów klawiszy jednym dotknięciem, co otwiera nowe horyzonty dla personalizacji sprzętu gamingowego.

Dodatkowo, G515 wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swojej wielomodalnej łączności. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy połączeniem LIGHTSPEED bezprzewodowym, Bluetooth oraz przewodowym USB-C, co zapewnia maksymalną elastyczność i wygodę użytkowania. Dzięki baterii, która wytrzymuje do 36 godzin ciągłej gry, każda sesja może trwać dłużej, bez obaw o nagłe odłączenie.

Logitech G515 LIGHTSPEED TKL to więcej niż tylko klawiatura; to przemyślane urządzenie, które zmienia zasady gry. Przeznaczone dla graczy, którzy cenią sobie zarówno style, jak i funkcjonalność, jest wyrazem nowoczesności i innowacyjności w branży gamingowej.

Logitech G515 TKL

Parametr Specyfikacja
Model Logitech G515 LIGHTSPEED TKL
Typ Bezprzewodowa, niskoprofilowa klawiatura do gier
Wysokość 22 mm
Długość kabla 1.8 m
Waga bez kabla 880 g
Punkt aktywacji przełącznika 1.3 mm
Łączny zakres ruchu 3.2 mm
Typ przełączników Mechaniczne GL (dostępne warianty sprężynujące i liniowe)
Żywotność baterii Do 36 godzin
Metody łączności LIGHTSPEED bezprzewodowy, Bluetooth, USB-C przewodowy
Oświetlenie RGB LIGHTSYNC
Klawisze Możliwość programowania do 15 funkcji na klawisz
Kompatybilność Windows 10 lub nowszy, macOS 12 lub nowszy, inne

Dodaj komentarz

1 + dwa =