Yaber T2 i T2 Plus: Kinowa jakość gdziekolwiek

Nowość od Yaber: Przenośne projektory T2/T2 Plus

Firma Yaber, znana z produkcji projektów rozrywkowych, ogłosiła globalne wprowadzenie na rynek nowych modeli projektorów T2 i T2 Plus. Te przenośne urządzenia z wbudowanym akumulatorem oferują rozdzielczość 1080p oraz wysoką jakość dźwięku dzięki współpracy z firmą JBL.

Seria T2 zapewnia jasność na poziomie 450 ANSI lumenów oraz natywną rozdzielczość 1080p, co gwarantuje czysty i szczegółowy obraz. Inteligentne technologie autokorekty eliminują konieczność ręcznych regulacji, a dzięki współpracy z JBL oraz wsparciem dla Dolby Audio, projektorzy T2 i T2 Plus oferują zrównoważone i wciągające doświadczenie dźwiękowe. Urządzenia te są w stanie wyświetlać obraz przez 2,5 godziny lub odtwarzać muzykę przez 18 godzin na jednym ładowaniu.

Yaber T2

T2 Plus jest dodatkowo wyposażony w Google TV Dongle i zdalne sterowanie z wsparciem dla Asystenta Google, umożliwiając dostęp do ponad 7000 aplikacji. T2 jest dostępny wyłącznie online z możliwością dokupienia dodatkowego dongla.

Yaber T2/T2 Plus to więcej niż tylko projektor. To przemyślane urządzenie, które zamienia każde miejsce w salę kinową, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, na kempingu czy podczas zewnętrznego zgromadzenia. Zapewnia nie tylko wyjątkową jakość obrazu, ale i dźwięku, co czyni go idealnym towarzyszem dla każdego miłośnika filmów i muzyki.

Yaber T2

Parametr Yaber T2 Yaber T2 Plus
Rozdzielczość 1080p 1080p
Jasność 450 ANSI Lumens 450 ANSI Lumens
Czas działania baterii (video) 2.5 godziny 2.5 godziny
Czas działania baterii (muzyka) 18 godzin 18 godzin
Dźwięk Dual JBL Speakers, Dolby Audio Dual JBL Speakers, Dolby Audio
Funkcjonalność Auto Focus, Auto Keystone Auto Focus, Auto Keystone, Google TV Dongle
Konnektywność HDMI, USB, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6 HDMI, USB, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6
System operacyjny Yaber OS Yaber OS + Google TV
Waga 2.5 kg 2.5 kg
Cena startowa $299 $349

Oba modele oferują podobne specyfikacje pod względem rozdzielczości i jasności, ale model T2 Plus wyróżnia się dodatkowymi funkcjami związanymi z integracją Google TV, co może być decydującym czynnikiem dla niektórych użytkowników.

Dodaj komentarz

2 × 1 =