W830NB od Edifier: Więcej niż słuchawki

Słuchawki W830NB: Idealny Wybór dla Miłośników Muzyki

Edifier, twórca rozwiązań audio, właśnie wzbogacił swoją ofertę o nowe słuchawki nauszne W830NB. Model ten, dzięki konkurencyjnej cenie, wyróżnia się na tle innych propozycji bogactwem funkcji, w tym zaawansowaną technologią redukcji szumów.

Najnowsze słuchawki Edifier zapewniają redukcję hałasu na poziomie -45dB, co stanowi o 18% lepszy wynik w porównaniu do poprzednich modeli. Dzięki opcji Ambient Sound Mode użytkownik może pozostać świadomy otoczenia, nie tracąc przy tym możliwości cieszenia się ciszą. W830NB obsługują wiele trybów ANC, od wysokiej po średnią redukcję szumów, a także redukcję wiatru i tryb dźwięków otoczenia.

Edifier W830NB

Słuchawki oferują również wsparcie dla kodowania LDAC, co pozwala na przesyłanie dźwięku Hi-Res Wireless z prędkością 999kbps, zapewniając trzykrotnie większy detal muzyczny w porównaniu ze standardowymi kodekami Bluetooth. To umożliwia użytkownikowi doświadczenie dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Niebywałe 94 godziny odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu to kolejna zaleta W830NB, co czyni je idealnymi towarzyszami długich podróży czy intensywnych dni pracy bez potrzeby częstego ładowania. Dodatkowo, słuchawki zapewniają komfort noszenia przez cały dzień dzięki lekkiej, ergonomicznej konstrukcji z miękkimi nausznikami i regulowanym pałąkiem.

W830NB korzystają z najnowszej technologii Bluetooth 5.4, co zapewnia szybsze prędkości transmisji i lepszą odporność na interferencje. Użytkownicy mogą cieszyć się różnorodnymi trybami słuchania — od muzyki po gry — z niskim opóźnieniem na poziomie 0,08s i efektami dźwiękowymi dostosowanymi do potrzeb graczy, co umożliwia synchronizację dźwięku z akcją na ekranie.

Edifier W830NB

Podsumowując, Edifier W830NB to wielofunkcyjne słuchawki, które dostosowują się do różnorodnych potrzeb użytkowników, zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas specjalistycznych zastosowań, zachowując przy tym elegancki i nowoczesny design.

Funkcja Szczegóły
Redukcja szumów Hybrydowa Aktywna redukcja szumów do -45 dB
Próbować Wysoka i średnia redukcja szumów, redukcja wiatru, dźwięki ot
Kodowanie dź LDAC, AAC, S
Czas Do 94 godzin (z wyłączoną funkcją ANC
Technologia Bluetooth Bluetooth 5.4 dla łatwego łączenia i wyłączania urządzeń przenośnych
Dźwięk 40 mm przetworniki dynamiczne, trzy predefiniowane korektory EQ, zgodny tryb EQ
Komfort Lekka i ergonomiczna konstrukcja, miękkie nauszniki, regulowana pałąk
Tryby użytkowania Muzyka, gry, dźwięk przestrzenny z szybkim przyspieszeniem (0,08
Połącz Połączenie dwóch urządzeń (jednoczesne połączenieen
Dodatko Obsługa połączeń przewodowych

Dodaj komentarz

5 × pięć =