Bezpieczeństwo i wygoda: Wideodomofon EZVIZ EP7

Klucz do bezpieczeństwa: Wideodomofon EZVIZ EP7

Wideodomofon EZVIZ EP7 to nowoczesne urządzenie, które znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie w domu. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak zdalne sterowanie, ładowanie słoneczne i Wi-Fi HaLow, staje się niezastąpionym elementem nowoczesnego mieszkania.

EZVIZ EP7 rewolucjonizuje sposób, w jaki zarządzamy dostępem do naszych domów. Nie musimy już martwić się zgubionymi kluczami czy niepewnością, kto znajduje się za drzwiami. Z inteligentnym wideodomofonem wszystko staje się prostsze i bezpieczniejsze. Urządzenie pozwala na otwarcie drzwi wejściowych zarówno za pomocą wewnętrznego ekranu dotykowego, jak i zdalnie – przez aplikację na smartfonie.

Nowy model EP7 oferuje szeroki zakres funkcji, które zwiększają komfort użytkowników. Wbudowana kamera o rozdzielczości 2K i kącie widzenia 162° zapewnia wysokiej jakości obraz zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki technologii noktowizyjnej, wideodomofon doskonale radzi sobie w słabym oświetleniu, oferując wyraźny obraz do odległości 5 metrów. Dodatkowo, urządzenie jest całkowicie bezprzewodowe, co ułatwia montaż i nie wymaga ingerencji w strukturę budynku.

Instalacja EP7 jest niezwykle prosta – wystarczy umieścić urządzenie na zewnątrz domu i skonfigurować połączenie z wewnętrznym ekranem dotykowym poprzez domową sieć Wi-Fi. Wysoka stabilność łączności, nawet na dużych odległościach, gwarantowana jest przez nowoczesną technologię Wi-Fi HaLow.

EZVIZ EP7

Wideodomofon jest również ekologiczny – wyposażony w panel słoneczny, który umożliwia ładowanie baterii, minimalizując tym samym wpływ na środowisko. Dodatkowo, bateria litowa zapewnia do 85 dni pracy, co czyni urządzenie niezwykle wydajnym.

Design EP7 jest minimalistyczny i elegancki, idealnie komponujący się z różnorodnymi stylami architektonicznymi. Użytkownicy mogą także personalizować urządzenie, wybierając spośród ponad 20 różnych dzwonków oraz podświetlanych plakietek z nazwiskiem, co ułatwia identyfikację domu.

Podsumowując, EZVIZ EP7 to nie tylko wideodomofon, ale kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia życie, zwiększa bezpieczeństwo i dodaje nowoczesności każdemu domowi.

Parametr Opis
Rozdzielczość kamery 2K
Kąt widzenia 162°
Noktowizja Tak, do 5 metrów
Komunikacja Dwukierunkowa (opcja zmiany głosu)
Łączność Wi-Fi HaLow, stabilne połączenie przez grube ściany i na duże odległości
Zasilanie Wymienna bateria litowa, opcja ładowania słonecznego z dołączonym panelem słonecznym
Autonomia baterii Do 85 dni pracy
Odporność na warunki zewnętrzne Klasa ochrony IP65, odporna na zmienne warunki pogodowe
Ekran dotykowy 7-calowy kolorowy ekran dotykowy
Metody odblokowania Inteligentna karta RFID, kod dostępu, aplikacja mobilna EZVIZ
Personalizacja Ponad 20 różnych dzwonków, podświetlane plakietki z nazwiskiem
Dodatkowe funkcje Tymczasowe kody dostępu, kody QR, archiwizacja w chmurze EZVIZ CloudPlay, obsługa karty microSD do 512 GB

Dodaj komentarz

jeden × 2 =