Airthings Renew: Cisza, czystość, komfort

Czyste powietrze z Airthings Renew: Przegląd możliwości

Airthings Renew to inteligentny oczyszczacz powietrza łączy w sobie skandynawską prostotę designu z zaawansowaną technologią, aby zapewnić nie tylko zdrowsze, ale i bardziej komfortowe życie.

Technologia Whisper-Quiet Silent Mode

Airthings Renew w trybie Silent pracuje przez 8 godzin na niskiej prędkości, emitując zaledwie 23 dB hałasu, co odpowiada szeptowi. Idealnie sprawdzi się w sypialni, gwarantując ciszę, której potrzebujesz.

Airthings Renew

Dzięki zastosowaniu laserowego sensora cząstek, Renew automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora w zależności od aktualnej jakości powietrza. Użytkownik może cieszyć się czystym powietrzem bez konieczności ręcznej regulacji ustawień, co stanowi realną wygodę w codziennym użytkowaniu.

Elegancja i Wszechstronność

Renew wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale również designem. Można go ustawić pionowo, poziomo lub zamontować na ścianie, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno do sypialni, jak i mniejszych salonów czy domowych biur.

Filtracja na Najwyższym Poziomie

Oczyszczacz wyposażony jest w 4-stopniowy system filtracji HEPA-13, który usuwa z powietrza cząsteczki stałe, gazy i nieprzyjemne zapachy. Zewnętrzny pre-filtr z tkaniny audio-grade chroni przed większymi cząstkami, zapewniając długotrwałą efektywność filtrów wewnętrznych.

Dzięki integracji z aplikacją Airthings, użytkownik może kontrolować oczyszczacz z każdego miejsca, co umożliwia włączanie go, przełączanie trybów pracy czy monitorowanie poziomów jakości powietrza.

Podsumowanie

Airthings Renew nie jest tylko urządzeniem użytkowym – to inwestycja w zdrowie. Dzięki połączeniu cichej pracy, inteligentnej automatyki i wyjątkowej estetyki, stanowi on doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie komfort i zdrowie w swoim domowym otoczeniu.

Airthings Renew

Parametr Szczegóły
Tryby pracy Auto, Silent, Boost
System filtracji 4-stopniowy: tekstylny pre-filtr, pre-filtr zmywalny, filtr HEPA-13, filtr z aktywnym węglem
Poziom hałasu 23 dB (Silent) – 51 dB (Boost)
Obszar efektywności Do 49 m²
Zdalne sterowanie Aplikacja Airthings
Zużycie energii 2.6 W (Silent) – 31.5 W (Boost) – 1 W (Standby)
Łączność WiFi 802.11b/g/n
Wymiary (WxSxG) 41 x 41 x 17 cm
Waga netto 5.4 kg
Długość kabla zasilającego 1.7 m
Cena $399.99
Dodatkowe funkcje Kontrola jakości powietrza, wymienne filtry, łatwa mobilność dzięki uchwytowi

Dodaj komentarz

pięć × pięć =