BenQ MOBIUZ EX321UX: Wizualna Rozkosz

Gaming na Wyższym Poziomie z BenQ EX321UX

Firma BenQ, znana na całym świecie z produkcji urządzeń cyfrowego stylu życia, zaskakuje swoją najnowszą generacją monitorów gamingowych MOBIUZ. Model EX321UX, zaprojektowany z myślą o grach AAA, staje na czele tej innowacji, oferując poziom detali i wyrafinowania, jakiego dotąd nie widziano.

BenQ EX321UX

Centralnym elementem osiągów monitora EX321UX jest nowo opracowany PixSoul Engine. Wykorzystuje on bazę danych kolorów BenQ do tworzenia trybów kolorystycznych skierowanych na gry i używa AI do adaptacyjnego dostosowywania jasności i kontrastu w czasie rzeczywistym. To zapewnia nieporównywalne doświadczenia wizualne, skrojone na miarę potrzeb graczy. Monitor wyposażony jest w najnowszy panel Mini LED, osiągający 1000 nitów maksymalnej jasności i oferujący realistyczne spektrum kontrastu dzięki 1152 strefom przyciemniania oraz pokryciu 99% gamutów kolorów P3 i Adobe RGB.

Nowa seria MOBIUZ nie tylko kusi wzrok. Po raz pierwszy w monitorach BenQ zastosowano wbudowany eARC obsługujący do 7.1 kanałów audio, co gwarantuje niezrównane efekty dźwiękowe. Funkcje takie jak Color Shuttle umożliwiają współdzielenie profili i ustawień dla popularnych gier, a dzięki KVM & Scenario Mapping, MOBIUZ może obsługiwać wiele konsol i urządzeń jednocześnie.

BenQ EX321UX

Wprowadzające na rynek w lipcu w Wielkiej Brytanii i Europie, monitory BenQ MOBIUZ EX321UX podniosą poprzeczkę w jakości gier konsolowych, łącząc niezwykłe wizualizacje z immersyjnym audio i komfortem użytkowania dzięki zaawansowanej technologii ochrony wzroku. Ta flagowa jednostka nie tylko podnosi poprzeczkę w grach, ale również stawia na zrównoważony rozwój, integrując technologie przyjazne dla środowiska.

Parametr Specyfikacja
Model BenQ MOBIUZ EX321UX
Typ Panelu Mini LED
Jasność 1000 nitów (maksymalna)
Technologia HDR Display HDR1000
Strefy Przyciemniania 1152 lokalne strefy
Pokrycie Kolorów 99% P3, 99% Adobe RGB
Audio eARC do 7.1 kanałów
Technologia Obrazu PixSoul Engine
Konektywność HDMI 2.1, USB-C, DP 2.1
Funkcje Specjalne KVM & Scenario Mapping
Ergonomia Regulacja wysokości, nachylenia, obrót
Technologia Ochrony Wzroku Eye-Care Technology
Ekologiczność Materiały PCR, energooszczędny design

Dodaj komentarz

dwadzieścia − 12 =