MSI MS-C918: Mały komputer, wielkie możliwości

MSI MS-C918: Twoje kompaktowe centrum produktywności

MSI z przyjemnością ogłasza wprowadzenie na rynek nowego produktu z linii przemysłowych mini komputerów – MS-C918. Ten kompaktowy, wysoce wydajny model został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb współczesnych przedsiębiorstw, kładąc nacisk na koszty, łatwość obsługi oraz mobilność. MS-C918 jest dedykowany do środowisk niekrytycznych, takich jak biura czy przestrzenie handlowe, gdzie nie jest wymagana wydłużona żywotność produktów przemysłowych.

Jego główną zaletą jest przystępna cena, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, które nie mogą pozwolić sobie na drogie rozwiązania przemysłowe. Mimo swojej przystępności, MS-C918 nie ustępuje pod względem wydajności. Jest wyposażony w najnowszy procesor Intel Alder Lake-N N100, który zapewnia optymalną moc przy minimalnym zużyciu energii.

MSI MS-C918

MS-C918 jest idealnym wyborem dla firm, które regularnie aktualizują swoje technologie lub oczekują na cykle odświeżania technologii, zapewniając, że urządzenia pozostaną odpowiednie i wydajne przez przewidywany okres użytkowania. Oferuje około trzech lat wsparcia, co jest odpowiednie dla aplikacji, które nie wymagają przedłużonej trwałości produktów wysokiej klasy.

Urządzenie o wymiarach 80 mm x 80 mm x 36 mm jest łatwe w obsłudze i można je dyskretnie umieścić za monitorami, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla małych biur, systemów konferencyjnych, cyfrowego oznakowania oraz innych kompaktowych konfiguracji. MS-C918 wspiera montaż standardem VESA, co dodatkowo zwiększa jego elastyczność w różnorodnych miejscach pracy.

Podsumowując, MS-C918 to kompaktowe, ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie komputerowe, idealne do zastosowań w środowiskach o kontrolowanych warunkach, które nie wymagają zaawansowanych funkcji przemysłowych, ale potrzebują solidnej wydajności i niezawodności.

MSI MS-C918

Parametr Specyfikacja
Procesor Intel Mobile Alder Lake-N N100, 0.8 GHz – 3.4 GHz
Pamięć RAM LPDDR5 4800 MHz, do 4 GB
Grafika Intel UHD Graphics
Wyświetlanie obrazu Dwa niezależne wyświetlacze HDMI 2.0b, 4K 60Hz
Magazynowanie eMMC 128G, slot SD do 2 TB zewnętrznego przechowywania
Łączność Wi-Fi 6E, BT 5.2, 1 GbE LAN z RJ-45
Interfejsy USB 2 x USB 10Gbps Type-A, 1 x USB 2.0
Rozmiar 80 mm x 80 mm x 36 mm
Montaż VESA mount
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 11 IoT Enterprise (64-bit, 22H2, Pre-scan)

Dodaj komentarz

cztery × 5 =