Amazfit GTS 4: Smartwatch dla Aktywnych

Smartwatch Amazfit GTS 4: Modna Technologia na Codzień

Amazfit GTS 4 nie jest zwykłym smartwatchem – to urządzenie, które łączy w sobie elegancję tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym designem i zaawansowaną technologią. Obudowa wykonana z metalu dodaje elegancji, a duży wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,75 cala gwarantuje doskonałą czytelność. Co więcej, model Infinite Black zapewnia stylowy i uniwersalny wygląd, pasujący do każdej stylizacji.

Amazfit GTS 4

Jedną z najbardziej unikalnych cech Amazfit GTS 4 jest szeroka gama trybów sportowych — ponad 150 opcji, od biegania po pływanie, co czyni go idealnym towarzyszem dla miłośników różnorodnych form aktywności. Dodatkowo, smartwatch rozpoznaje ponad 10 różnych ćwiczeń siłowych, dzięki czemu można dostosować treningi do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zaawansowana technologia GPS w Amazfit GTS 4 zapewnia niezwykle precyzyjne śledzenie lokalizacji, co jest kluczowe podczas treningów na świeżym powietrzu. Dzięki dual-band GPS, użytkownicy mogą cieszyć się szybkim i dokładnym pozycjonowaniem bez względu na środowisko.

Nie można również przejść obojętnie obok zdolności zegarka do monitorowania zdrowia przez całą dobę. BioTracker 4.0 PPG to nowoczesny czujnik, który monitoruje tętno, nasycenie krwi tlenem, poziom stresu i jakość snu, dostarczając wszechstronnych informacji o stanie zdrowia użytkownika.

Smartwatch współpracuje z aplikacjami takimi jak Strava i adidas Running, umożliwiając użytkownikom dzielenie się swoimi osiągnięciami sportowymi. Dzięki temu można nie tylko śledzić postępy, ale również motywować się nawzajem z przyjaciółmi, co czyni z Amazfit GTS 4 nie tylko urządzenie technologiczne, ale też społecznościowy element aktywnego stylu życia.

Amazfit GTS 4 to więcej niż tylko gadżet; to inteligentny partner, który łączy styl, technologię i funkcjonalność, stając się niezastąpionym elementem codziennego życia nowoczesnego człowieka.

Amazfit GTS 4

Parametr Opis
Wyświetlacz 1,75″ HD AMOLED
Obudowa Metalowa, kolor Infinite Black
Bateria 300 mAh, do 8 dni użytkowania
Tryby sportowe Ponad 150 opcji, w tym pływanie, bieganie, jazda na rowerze
Rozpoznawanie ćwiczeń Automatyczne rozpoznawanie ponad 10 ćwiczeń siłowych
GPS Dual-band dla lepszej dokładności pozycjonowania
Monitorowanie zdrowia 24/7 tętno, nasycenie krwi tlenem, poziom stresu, jakość snu
Wodoodporność 5 ATM
Kompatybilność Android 7.0+, iOS 12.0+
Czujniki Akcelerometr, pulsoksymetr, pulsometr, barometr, magnetometr, żyroskop
Funkcje dodatkowe Odbieranie połączeń, sterowanie muzyką, powiadomienia, Alexa
Łączność Bluetooth, WIFI
Materiał paska Silikon
Kompatybilność pasków 20 mm szerokości

Dodaj komentarz

dwanaście − sześć =