Melomania P100: Gdy dźwięk spotyka technologię

Nowość od Cambridge: Melomania P100

Melomania P100 to najnowszy dodatek do rodziny bezprzewodowych słuchawek Cambridge, który łączy w sobie ponad 50 lat doświadczenia audio. Te nauszne słuchawki nie tylko oferują głęboki, kontrolowany bas, realistyczne wokale i jasne wysokie tony, ale również zachwycają swoją zdolnością do odtwarzania muzyki bez utraty jakości dzięki technologii Qualcomm Snapdragon Sound z aptX Lossless.

Melomania P100

W nowym modelu Melomania P100 inżynierowie z Cambridge wykorzystali 40 mm przetworniki z trójwarstwowymi kompozytami i magnesami neodymowymi, które współpracują z wzmacniaczem klasy AB, znany z serii wzmacniaczy Hi-fi CX. Dzięki temu słuchawki dostarczają nie tylko wyjątkowej jakości dźwięku, ale także umożliwiają jego personalizację. Użytkownicy mogą dostosować dźwięk do własnych preferencji za pomocą siedmiopasmowego korektora w aplikacji Melomania Connect, która oferuje również sześć predefiniowanych ustawień dostosowanych do różnych gatunków muzycznych.

P100 wyróżnia się również długim czasem pracy baterii – do 60 godzin z włączoną funkcją aktywnej redukcji szumów (ANC) i aż do 100 godzin po jej wyłączeniu. Szybkie ładowanie dodatkowo umożliwia uzyskanie dwóch godzin odtwarzania po zaledwie pięciominutowym ładowaniu.

W trosce o komfort użytkownika, słuchawki zostały wyposażone w nauszniki z pamięcią kształtu pokryte sztuczną skórą, co gwarantuje wygodę nawet podczas długotrwałego użytkowania. Ponadto, design i materiały użyte w P100 odzwierciedlają zaangażowanie Cambridge w zrównoważony rozwój – od wykorzystania plastiku z recyklingu po opakowania wolne od plastiku.

Melomania P100

Melomania P100 to nie tylko słuchawki; to przemyślana odpowiedź na potrzeby współczesnych miłośników muzyki, którzy szukają nie tylko jakości dźwięku, ale i komfortu, personalizacji oraz odpowiedzialności środowiskowej. Idealny wybór zarówno do domowego zacisza, jak i dynamicznego miejskiego życia.

Parametr Opis
Typ słuchawek Nauszne, bezprzewodowe
Przetworniki 40 mm, trójwarstwowe kompozyty z magnesami neodymowymi
Wzmacniacz Klasy AB, z serii Hi-fi CX
Technologia audio Qualcomm Snapdragon Sound z aptX Lossless
Redukcja szumów (ANC) Tak, z trzema ustawieniami
Bateria Do 60 godzin z ANC, 100 godzin bez ANC
Szybkie ładowanie 5 minut ładowania = 2 godziny odtwarzania z ANC
Komfort noszenia Nauszniki z pamięcią kształtu pokryte sztuczną skórą
Personalizacja dźwięku 7-pasmowy korektor, sześć presetów
Materiały 50% z recyklingu, opakowanie 100% recykling
Cena $279.00

Dodaj komentarz

4 × 2 =