OnePlus Pad 2: Flagowy tablet z nowymi możliwościami

OnePlus Pad 2: Flagowy tablet z nowymi możliwościami

OnePlus zaskakuje! Po ostatnich sukcesach w branży smartfonów, firma teraz wzbogaca swoją ofertę o nowy, flagowy tablet – OnePlus Pad 2. Zaprezentowany zostanie 16 lipca, gdzie dostrzeżemy również inne nowości jak Nord 4, smartwatch Watch 2R i słuchawki Nord Buds 3 Pro. Jednak to właśnie OnePlus Pad 2 przyciąga najwięcej uwagi.

OnePlus Pad 2 ma być mocniejszą wersją swojego poprzednika. Tablet wyposażono w 12,1-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 3000 x 2120 pikseli i częstotliwości odświeżania 144 Hz, co zapewnia płynność i ostrość obrazu przy różnych typach użytkowania, od przeglądania internetu po granie w gry. Dodatkowo, ekran wspiera Dolby Vision, co jeszcze bardziej poprawia jakość wizualną.

Pod względem wydajności, OnePlus Pad 2 napędzany jest przez najnowszy układ Snapdragon 8 Gen 3, co zapewnia szybką i efektywną pracę zarówno przy zadaniach standardowych, jak i bardziej wymagających aplikacjach. Tablet będzie dostępny w dwóch wariantach pamięci: 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej oraz 12 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej, co daje użytkownikom elastyczność w zależności od ich potrzeb.

Funkcje multimedialne również nie rozczarowują – tablet posiada sześć głośników, które gwarantują imponujące doznania akustyczne. Aparat główny 13 MP i przedni 8 MP spełnią oczekiwania zarówno amatorów fotografii, jak i osób często korzystających z wideokonferencji. Bateria o pojemności 9510 mAh z obsługą szybkiego ładowania 67W gwarantuje, że urządzenie będzie służyć przez długie godziny bez potrzeby częstego ładowania.

Wprowadzenie OnePlus Pad 2 na rynek globalny jest strategicznym krokiem firmy, mającym na celu umocnienie pozycji w segmencie high-endowych tabletów, gdzie konkurencja jest zacięta, ale i zapotrzebowanie stale rośnie. Premiera tego urządzenia z pewnością przyciągnie uwagę wielu użytkowników poszukujących urządzenia, które łączy w sobie nowoczesne technologie z wysoką funkcjonalnością.

Parametr Specyfikacja
Ekran 12,1-calowy IPS LCD, 3000 x 2120 pikseli, 144 Hz, Dolby Vision
Procesor Snapdragon 8 Gen 3
Pamięć RAM 8 GB / 12 GB
Pamięć wewnętrzna 128 GB / 256 GB
Aparaty Tylny: 13 MP; Przedni: 8 MP
Głośniki 6 głośników
Bateria 9510 mAh, szybkie ładowanie 67W
Obsługa OnePlus Smart Stylus Pro, opcjonalne akcesoria jak inteligentna klawiatura
Łączność eSIM (opcjonalnie), Wi-Fi, Bluetooth
System operacyjny OxygenOS na bazie Androida

Dodaj komentarz

pięć + 14 =