ASUS NUC 14 Pro+: Moc w Miniaturze

ASUS NUC 14 Pro+: Ultranowoczesny Mini PC

ASUS NUC 14 Pro+ to najnowsze osiągnięcie w rodzinie ultrakompaktowych komputerów PC, łączące w sobie nowoczesny design, zaawansowaną technologię i niezrównaną wydajność.

Nowoczesny procesor i wsparcie AI

ASUS NUC 14 Pro+ wykorzystuje najnowszy procesor Intel Core Ultra, który dostarcza niezwykłą moc obliczeniową, niezbędną do lokalnego przetwarzania zaawansowanych zadań AI. W połączeniu z kartą graficzną Intel Arc GPU oraz modułem Intel AI Boost, urządzenie gwarantuje wysoką przepustowość i niskie zużycie energii, co jest kluczowe przy pracy z wymagającymi aplikacjami AI, takimi jak generowanie tekstów czy obrazów.

Design i konstrukcja

Wyróżniającym się elementem NUC 14 Pro+ jest jego elegancka obudowa z anodyzowanego aluminium o wymiarach 144 mm x 112 mm x 41 mm, która nie tylko świetnie się prezentuje, ale również ułatwia dostęp do wnętrza urządzenia bez użycia narzędzi. Taka konstrukcja pozwala na szybkie i bezpieczne ulepszenia komponentów, co jest dużym udogodnieniem dla użytkowników i techników.

Możliwości wyświetlania i łączność

NUC 14 Pro+ może obsługiwać aż cztery monitory 4K, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalnych studiów projektowych, jak i zaawansowanych biur domowych. Dodatkowo, zintegrowana certyfikowana technologia Bluetooth oraz nowoczesne rozwiązania WiFi Sensing zapewniają optymalną łączność i wydajność sieciową.

ASUS NUC 14 Pro+

Energia i chłodzenie

Innowacyjny system chłodzenia z potrójnymi rurkami cieplnymi zapewnia stabilną pracę nawet podczas intensywnego wykorzystywania mocy obliczeniowej, co jest kluczowe w zapobieganiu przegrzewaniu się. Model ten wykorzystuje również zaawansowane technologie oszczędzania energii, automatycznie przechodząc w tryb hibernacji ekranu po wykryciu braku aktywności użytkownika.

Podusmowanie

ASUS NUC 14 Pro+ stanowi idealne połączenie stylu, mocy i technologii. Jest to urządzenie skierowane do użytkowników oczekujących najlepszej wydajności, niezawodności i nowoczesnych funkcji obsługi AI, co czyni go wyjątkowym wyborem na rynku ultrakompaktowych komputerów PC. Dzięki swojej wszechstronności i możliwościom konfiguracji, ASUS NUC 14 Pro+ znajduje zastosowanie zarówno w biznesie, jak i w domowych warunkach, dostosowując się do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Parametr Specyfikacja
Procesor Intel Core Ultra 9, Ultra 7, Ultra 5
Grafika Intel Arc Graphics
Pamięć RAM 2 x SO-DIMM, DDR5 5600, do 96 GB
Przechowywanie 1 x M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe, 512GB lub 1TB
Łączność bezprzewodowa Intel Wi-Fi 6E (Gig+) 2×2 + Bluetooth 5.3
Porty 2 x Thunderbolt 4, HDMI 2.1, USB 3.2, Ethernet 2.5G
Obsługa monitorów Do czterech monitorów 4K
System operacyjny Windows 11 Home lub bez systemu; kompatybilność z Linuxem
Wymiary 144mm x 112mm x 41mm
Waga 800g
Obudowa Anodyzowane aluminium, biała z logo ASUS NUC
Dodatkowe funkcje Certyfikat Bluetooth, optymalizacja WiFi, innowacyjne chłodzenie

Dodaj komentarz

dwadzieścia − 2 =