AtomMan G7 Pt: Moc w Miniaturowym Wydaniu

AtomMan G7 Pt: Moc w Miniaturowym Wydaniu

AtomMan G7 Pt reprezentuje nową generację komputerów miniaturowych, charakteryzującą się wyjątkową konfiguracją i wydajnością, które mogą istotnie wpłynąć na rynek PC. Jest to model, który wyraźnie odróżnia się od konkurencji, zwłaszcza w kontekście zastosowań multimedialnych i gier.

Kluczowym elementem, który wpływa na wyjątkowość AtomMan G7 Pt, jest zastosowanie procesora AMD Ryzen 9 7945HX z rodziny Dragon Range. Ten potężny chip oferuje aż 16 rdzeni i 32 wątki, osiągając maksymalną częstotliwość do 5.4 GHz, co czyni go jednym z najmocniejszych procesorów dostępnych na rynku miniaturowych PC. Dzięki temu AtomMan G7 Pt jest idealnym wyborem dla entuzjastów gamingu oraz intensywnej pracy kreatywnej.

Co więcej, urządzenie to jest wyposażone w dedykowany układ graficzny AMD Radeon RX 7600M XT, który również stanowi imponującą specyfikację. Ta karta graficzna zapewnia wysoką wydajność w grach AAA, nawet przy wymagającej rozdzielczości QHD, co jest rzadkością w segmentach mini PC.

AtomMan G7 Pt nie tylko skupia się na wydajności procesora i grafiki. Obsługuje także do 96 GB pamięci RAM DDR5 oraz oferuje dwa sloty M.2, co umożliwia użytkownikom elastyczne zarządzanie przestrzenią na dyski SSD. Taka konfiguracja sprzętowa umożliwia bezproblemowe przetwarzanie dużych plików i płynną wielozadaniowość bez ryzyka spowolnienia systemu.

Design urządzenia również nie pozostaje bez uwagi. Mini Pc posiada system chłodzenia Cold Wave Ultra, który efektywnie zarządza wysoką mocą termiczną wynoszącą 205 W, zapobiegając przegrzewaniu się komponentów nawet pod dużym obciążeniem. System ten korzysta z unikalnej, opatentowanej architektury chłodzenia i jest jednym z najcichszych na rynku, oferując poziom hałasu na poziomie zaledwie 45 dB.

AtomMan G7 Pt

Warto również zaznaczyć, że AtomMan G7 Pt jest pierwszym miniaturowym PC z certyfikatem AMD Advantage, co świadczy o jego wysokich standardach w zakresie wydajności i jakości. Urządzenie to jest wyposażone w porty USB 3.2, HDMI 2.1, DisplayPort 2.0 oraz USB-C, umożliwiając łatwe podłączenie wielu urządzeń zewnętrznych, w tym trzech monitorów 4K, co znacząco zwiększa produktywność i efektywność pracy.

Podsumowując, Minisforum AtomMan G7 Pt stanowi imponującą ofertę na rynku komputerów miniaturowych, łącząc niespotykaną wydajność z nowoczesnym designem i zaawansowanymi funkcjami chłodzenia, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów poszukujących wydajnego, ale kompaktowego rozwiązania komputerowego.

Parametr Specyfikacja
Procesor AMD Ryzen 9 7945HX (16 rdzeni, 32 wątki, 2,5 – 5,4 GHz)
Układ graficzny AMD Radeon RX 7600M XT (8 GB GDDR6, RDNA 3)
Pamięć RAM DDR5, do 96 GB (5200 MHz)
Przechowywanie danych 1 x M.2 2280 PCIe 5.0, 1 x M.2 2280 PCIe 4.0
Łączność Wi-Fi 7, Bluetooth, Ethernet 2,5 Gb/s
Porty USB 3.2 Gen 2, HDMI 2.1, DisplayPort 2.0, USB-C
System operacyjny Microsoft Windows 11
Chłodzenie Cold Wave Ultra Cooling System, do 205W TDP
Dodatkowe funkcje Podświetlenie RGB, obsługa trzech monitorów 4K

Dodaj komentarz

19 − 5 =