PureWriter W65: Elegancja i funkcjonalność

PureWriter W65: Idealna klawiatura dla profesjonalistów i graczy

Klawiatura PureWriter W65 od  to nowoczesne urządzenie, które zaspokoi potrzeby graczy, jak i osób pracujących przy komputerze, ceniących sobie zarówno funkcjonalność, jak i kompaktowy design. Jest to klawiatura o wymiarach 31.2 x 10.3 cm, wyposażona w 68 lub 69 klawiszy, co stanowi 65% tradycyjnego układu klawiatury. Co więcej, jej masa wynosi zaledwie 432 gramy, co czyni ją niezwykle mobilną.

Jedną z głównych cech PureWriter W65 są jej przełączniki Kailh Choc V2, które są niskoprofilowe i oferują szybsze uruchamianie w porównaniu do tradycyjnych przełączników. Użytkownicy mają do wyboru wersję Red, która jest liniowa i nie posiada wyczuwalnego ani słyszalnego punktu aktywacji, oraz wersję Brown, która oferuje wyczuwalny punkt aktywacji. Dodatkowo, klawiatura jest wyposażona w fabrycznie nasmarowane stabilizatory, co zwiększa komfort pisania i poprawia akustykę urządzenia.

PureWriter W65 oferuje również możliwość wyboru między połączeniem przewodowym a bezprzewodowym 2,4 GHz. Dzięki temu można dostosować klawiaturę do indywidualnych potrzeb, co jest szczególnie ważne w zmiennych warunkach pracy. Warto dodać, że klawiatura posiada wbudowaną baterię litowo-jonową o pojemności 2000 mAh, co zapewnia długotrwałą pracę bez konieczności częstego ładowania.

PureWriter W65

Kolejnym istotnym elementem PureWriter W65 jest jej podświetlenie RGB, które można dostosować bez użycia oprogramowania. Klawiatura oferuje 18 efektów świetlnych, które można regulować pod kątem koloru, intensywności, kierunku i częstotliwości, co pozwala na personalizację urządzenia.

Podsumowując, PureWriter W65 to wysoce funkcjonalna i elegancka klawiatura, która łączy w sobie zaawansowaną technologię z praktycznym designem, idealnie pasującym do nowoczesnego miejsca pracy lub domowej stacji gier.

Parametr Opis
Typ przełączników Kailh Choc V2, mechaniczne niskoprofilowe
Warianty przełączników Red (liniowe), Brown (taktylne)
Podświetlenie RGB, konfigurowalne bez oprogramowania
Tryby pracy Przewodowy, bezprzewodowy 2,4 GHz
Pojemność baterii 2000 mAh
Żywotność baterii Maks. 30 godzin pracy
Liczba klawiszy 68 ANSI / 69 ISO
Układ klawiatury 65% tradycyjnego 3-blokowego układu
Wymiary 312 x 103 x 25,8 mm
Waga bez kabla 432 g
Waga z kablem 472 g
Odczepialny kabel USB typ

Dodaj komentarz

jeden × jeden =