Xiaomi Mi Band 7

Dziś w Chinach odbyła się premiera nowej opaski Xiaomi Mi Band 7.

Zapewne każdego fana opasek od Xiaomi interesuje czym się różni nowa opaska od poprzedniej o numerze 6. Główna różnica to większy ekran, bo zamiast 1,56 cala jaki znajdziemy w Mi Band 6 w nowej wersji ekran jest on większy o 0,6 cala, czyli posiada ekran 1,62 cala. Oczywiście wraz z większym ekranem poprawiła się też jego rozdzielczość, która wynosi 490 x 192 pikseli.

Druga istotna nowość w nowej opasce to znacznie pojemniejszy akumulator, poprzednia wersja miała pojemność 125 mAh a nowa wersja to już 180 mAh więc sami musicie przyznać spora różnica pojemności co na pewno wpłynie na dłuższy czas użytkowania Mi Banda bez ładowania. Oczywiście oprócz tych dwóch istotnych zmian w Xiaomi Mi Band 7 jest sporo zmian programowych, ale o tym będziemy się rozpisywać, jak zdobędziemy opaskę do testów. Przed premierą nowego Mi Banda 7 krążyły plotki, że opaska będzie miała moduł GPS, ale premiera tego nie potwierdziła.

Opaska będzie oferowana w dwóch wersjach z NFC i bez NFC. Zapewne za jakiś czas odbędzie się premiera opaski w Polsce, gdzie poznamy ceny na naszym runku.

Najważniejsze informację o Mi Band 7:

– mierzenie saturacji (SpO2) i pulsu

– wodoszczelna obudowa 5ATM

– antybakteryjny pasek

– Bluetooth 5.2

– monitorowanie jakości snu

– 120 trybów sportowych

– akumulator 180mAh

1 komentarz do “Xiaomi Mi Band 7”

  1. Nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa, ale na innym blogu przeczytałem też, że podczas premiery w Europie, do sprzedaży ma tylko trafić model bez NFC. Oczywiście model z modułem płatności pojawi się później, tak jak to było w przypadku Mi Banda 6, ale to i tak małe rozczarowanie, że na taki detal trzeba będzie dodatkowo czekać.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

18 − jeden =