Inteligentne oświetlenie Philips Hue

Inteligentne oświetlenie Philips Hue

Philips Hue to innowacyjny system inteligentnego oświetlenia opracowany z myślą o nowoczesnych domach. System oferuje użytkownikom pełną swobodę w konfigurowaniu oświetlenia. Żarówki wchodzące w skład zestawu Philips Hue można wykorzystać na wiele sposobów – mogą one zagwarantować wysoki komfort czytania, zaoferować większe bezpieczeństwo wzroku podczas oglądania telewizji, czy zwiększyć poziom emocji w trakcie seansu z kinem domowym.

Czym właściwie jest system Philips Hue?

Philips Hue to inteligentne oświetlenie, które można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. W skład zestawu wchodzą tradycyjny żarówki, taśmy LED, lampy, a także specjalny mostek, który łączy wszystkie elementy oświetlenia i pozwala nimi zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej. Może to być oświetlenie pasywne o natężeniu i barwie wybranej przez użytkownika, jak również oświetlenie dynamiczne, które będzie reagowało na dźwięki oraz na to, co dzieje się na ekranie telewizora lub monitora komputera. Słowo, które najlepiej opisuje Philips Hue to elastyczność. To od potrzeb i oczekiwań użytkownika zależy to, w jaki sposób działać będzie oświetlenie.

W jaki sposób można wykorzystać oświetlenie Philips Hue?

Inteligentne oświetlenie Philips Hue można zastosować zarówno wewnątrz domu, jak również na zewnątrz. Użytkownik może w aplikacji mobilnej ustawić poziom natężenie światła, jego barwę, a także zaprogramować automatyczne włączanie i wyłączanie. Każdy element oświetlenia można konfigurować osobno, tworząc najbardziej dogodne warianty. To od Ciebie zależy, czy Philips Hue stanie się nowoczesnym oświetleniem całego domu czy też dynamicznym oświetleniem reagującym na to, jaki obraz i dźwięk emituje kino domowe lub też monitor Twojego komputera.

Z czego składa się system Philips Hue?

W skład Philips Hue wchodzi szeroki wybór żarówek, lampki, kinkiety, reflektory oraz taśmy LED. Zestaw startowy obejmuje także specjalny mostek, który za pośrednictwem technologii Bluetooth połączy ze sobą wszystkie elementy oświetlenia. Jeden mostek może obsłużyć nawet do 50 punktów. Następnie, z pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej Philips Hue można połączyć się z mostkiem, aby zyskać możliwość sterowania poszczególnymi elementami oświetlenia. W ofercie producenta dostępne są także liczne akcesoria potrzebne do montażu i konfiguracji oświetlenia inteligentnego.

Jakie korzyści oferuje inteligentne oświetlenie Philips Hue?

Philips Hue to inteligentne i elastyczne oświetlenie, które każdy może dostosować pod kątem indywidualnych potrzeb. Zintegrowany system dynamicznego światła współpracujący z kinem domowym? Nie ma sprawy. Oświetlenie gamingowe, które poprawi doznania w trakcie gry na komputerze? Załatwione. A może innowacyjne oświetlenie całego domu i ogrodu, którym możesz sterować z poziomu aplikacji mobilnej? W Philips Hue to Ty rządzisz i decydujesz o tym, jakie konkretnie korzyści zaoferuje Ci inteligentny system oświetlenia w Twoim domu.

oświetlenie Philips Hue

1 komentarz do “Inteligentne oświetlenie Philips Hue”

Dodaj komentarz

szesnaście + czternaście =