Mi Portable Photo Printer – drukarka do zdjęć od Xiaomi

Mi Portable Photo Printer – drukarka do zdjęć od Xiaomi

Xiaomi dodało do swojej oferty ciekawy gadżet, czyli drukarkę, która mieści się w kieszeni i drukuje zdjęcia samoprzylepne w ciągu 15 sekund o wielkości 3 cali. Wymiary gadżetu są niewielkie i wynoszą 124 × 85 × 24,6 mm co pozwala drukarkę mieć zawsze przy sobie. Trwała obudowa drukarki jest solidna i zniesie wiele, więc powinna wytrzymać wiele lat. Mi Portable Photo Printer wyposażona została w Bluetooth 5.0, dzięki czemu można ją sparować nawet z kilkoma urządzeniami jednocześnie.

Jakość zdjęć, stoi na dobrym poziomie jak na tego typu gadżet. W drukarce wykorzystano technologię bez atramentowego druku ZINK, która opiera się na wykorzystywaniu mikrokrystalicznych barwników osadzonych w papierze. Głowica drukująca podgrzewa papier fotograficzny i w ten sposób fotografia zostaje „wydrukowana”. W raz z drukarką otrzymasz zestaw 5 sztuk papieru do druku fotografii. Drukarkę kupisz w bardzo atrakcyjnej cenie, bo wynosi ona jedynie 299 zł, natomiast zestaw papierów /20sztuk/ kosztuje 54,90 zł. Poniżej dane techniczne urządzenia.

ModelXMBXXZO1HT
Rodzaj produktuDrukarka do zdjęć
ŁącznośćBluetooth 5.0 BLE
ZłączaMicro USB – 1 szt.
Pojemność baterii500 mAh
KolorBiały
Wysokość124 mm
Szerokość85 mm
Grubość24,6 mm
Waga181 g
Dodatkowe informacjeTechnologia druku ZINK Obsługa zdjęć AR Prędkość wydruku zdjęcia 45 s Rozdzielczość druku 313 × 400 dpi Wielkość wydruku 2 × 3 cale
ZestawDedykowany kabel ładujący USB Drukarka do zdjęć Papier fotograficzny 5 sztuk

Dodaj komentarz

5 × pięć =