OpenArt – miliony obrazów tworzonych przez AI w jednym miejscu

OpenArt – miliony obrazów tworzonych przez AI w jednym miejscu

OpenArt to platforma dedykowana pasjonatom sztuki AI. Znajdziecie na niej ponad 10 milionów grafik jak również opisów, generowanych przy pomocy DALL·E 2, Midjourney oraz Stable Diffusion.  Twórcą tej platformy jest startup z San Francisco stworzony przez miłośników sztuki tworzonej przez AI.

Obrazy na platformie są uporządkowane na 4 zakładki, pierwsze trzy to DALL·E 2, Midjourney, Stable Diffusion a ostatnia Community, czyli miejsce na najnowsze materiały przesłane przez członków społeczności OpenArt. Każdy członek OpenArt może przesyłać swoje obrazy tworzone przez te trzy algorytmy sztucznej inteligencji. OpeArt posiada zaawansowane funkcję wyszukiwania oparte na modelu CLIP firmy OpenAI.

Platforma szybko się rozwija i zapewne niebawem znajdziemy na niej więcej opcji. Można się spodziewać, że w najbliższej przyszłości tego typu platformy zastąpią lub staną się poważną konkurencją dla stron z płatnymi materiałami graficznymi. Liczba grafik na platformie jest wręcz oszołamiająca i zapewne każdy znajdzie ciekawe grafiki dla siebie. Platforma pomoże Wam również /poprzez udostępnione opisy obrazów/ tworzyć własne jeszcze bardziej dopracowane grafiki AI. Zapraszamy do odwiedzania tej ciekawej platformy: https://openart.ai/

Dodaj komentarz

14 − 11 =