Bezprzewodowa myszka Xiaomi Mi Dual Mode

Bezprzewodowa myszka Xiaomi Mi Dual Mode

Firma Xiaomi produkuje mnóstwo gadżetów elektronicznych, ale mało kto wie, że w jej ofercie są również bezprzewodowe myszki komputerowe. Postawiliśmy się przyjrzeć jednej z nich: Xiaomi Mi Dual Mode.

Myszka Xiaomi Mi Dual Mode

Jedną z ciekawszych funkcji tej myszki jest Dual Mode czy podwójny tryb Bluetooth który pozwala jej współpracować z dwoma urządzeniami jednocześnie. Dedykowany przycisk pozwala na wygodne przełączanie myszki pomiędzy np. laptopem a komputerem stacjonarnym.

To nie jedyny plus Mi Dual Mode, bo mimo atrakcyjnej ceny ok 60 zł wykonana jest z materiałów najwyższej jakości i robi wrażenie myszki klasy premium. Jest też bardzo cicha w użytkowaniu. Wiele osób irytuje często głośne klikanie przycisków myszek, ale z tym problemem nie spotkasz się używając Xiaomi Mi Dual Mode, jest ona prawie niesłyszalna, ciche kliknięcia myszy pozwalają na prace w cichych miejscach jak biblioteka czy sala konferencyjna.

Myszka jest też energooszczędna i na jednym zestawie baterii jest wstanie pracować ok 1 roku. Klawisze szybkiego przechodzenia pomiędzy stronami przeglądarki zostały umieszczone tuż pod kciukiem co poprawia nam komfort przeglądania stron www. Myszka idealnie nadaje się do obsługi komputera a nawet dwóch, ale oczywiście to produkt dedykowany do komfortowej pracy biurowej a nie graczy.

Podstawowe parametry:

Łączność: Bezprzewodowa

Liczba przycisków: 6

Rolka przewijania: 1

Sensor: optyczny

Rozdzielczość: 1300 dpi

Interfejs: 2,4 GHz Bluetooth

Zasięg pracy: do 10 m

Długość: 112,7 mm

Szerokość: 62,7 mm

Wysokość: 36,8 mm

Waga: 93 g

Gwarancja: 24 miesiące /producenta/

Dodaj komentarz

1 × jeden =