Stable Diffusion UI ewoluuje

Stable Diffusion UI ewoluuje

Stable Diffusion UI ewoluuje i jest coraz lepszy. O tym czym jest Stable Diffusion nie będę wyjaśniał, bo już to robiłem kilkukrotnie. Dla tych którzy nie wiedzą czym jest to oprogramowanie odsyłam do naszego działu związanego z tą tematyką.  Przypomnę tylko że darmową wersję Stable Diffusion UI może użyć każdy posiadacz karty graficznej Nvidia z co najmniej 4 GB Vram karty graficznej oraz systemem operacyjnym Windows lub Linuks.

Jeżeli nie posiadasz karty Nvidia to też nic straconego, również możesz użyć Start Stable Diffusion UI jedna musisz wtedy uzbroić się w cierpliwość, bo wygenerowanie obrazu trwa naprawdę długo, ale jest to możliwe.

Stable Diffusion UI w wersji beta co chwilę dostarcza nam nowych funkcji i zmian w interfejsie graficznym. Najnowsza wersja UI to v2.179beta i dostarcza wiele nowych ekscytujących funkcji.

Poniżej lista ostatnich zmian w programie:

Obsługa modelu Waifu: jeżeli chcesz zastąp stable-diffusion\sd-v1-4.ckptplik po instalacji modelem Waifu

Korekcję twarzy (GFPGAN)

Skalowanie (RealESRGAN)

Podgląd na żywo generowanej grafiki

Wiele samplerów: ddim, plms, heun, euler, euler_a, dpm2, dpm2_a, lms

Obsługuje ” tekst na obraz ” i ” obraz na obraz „

Artykuł jak pobrać i zainstalować Stable Diffusion UI znajdziecie na naszym portalu pod tym linkiem: https://gadzety360.pl/2022/09/07/stable-diffusion-ui-v2-dla-kazdego-i-bez-ograniczen/

Poniżej kilka grafik wygenerowanych przez nas w tym genialnym generatorze AI.

Dodaj komentarz

dziewiętnaście + jedenaście =