Jonizujący oczyszczacz powietrza EB250A

EZVIZ wprowadza na polski rynek swój pierwszy jonizujący oczyszczacz powietrza EB250A

6 października 2022 r.EZVIZ kontynuuje poszerzanie oferty produktów smart home i wprowadza na polski rynek swój pierwszy jonizujący oczyszczacz powietrza. EZVIZ EB250A to kompaktowy i przystępny cenowo model z 3-stopniowym procesem filtracji. Dzięki niemu powietrze w Twoim domu pozostanie czyste niezależnie od pory roku.

EZVIZ coraz śmielej wkracza w sektor smart home, wprowadzając na rynek nowe produkty stworzone, aby zapewniać domowy komfort.  Od teraz portfolio marki zostaje poszerzone o pierwszy na polskim rynku jonizujący oczyszczacz powietrza EB250A. Urządzenie posiada 3-stopniowy proces filtracji, aby zapewnić ochronę przed zanieczyszczeniami i eliminować nieprzyjemne zapachy wewnątrz pomieszczeń. Ponadto emituje ono jony ujemne, pozwalające na redukcję ilości bakterii unoszących się w powietrzu oraz uzyskanie podwójnego efektu oczyszczania.

Redukcja 99,97% alergenów i zanieczyszczeń z powietrza

Temat zanieczyszczenia powraca co roku w sezonie jesienno-zimowym, gdy jakość powietrza pogarsza się, a mieszkańcy miast borykają się z problemem smogu. Jednym z rozwiązań ku poprawie jakości powietrza we własnych czterech ścianach jest dobór odpowiedniego oczyszczacza powietrza, który niweluje szkodliwe substancje, zapewniając bezpieczne warunki domowe dla całej rodziny.

Dzięki filtrowi HEPA H13 nowy oczyszczacz EB250A usuwa do 99,97% drobinek unoszących się w powietrzu, w tym alergenów i zanieczyszczeń z powietrza o wielkości do zaledwie 0,3 mikrona. Ponadto w urządzeniu znajduje się filtr wstępny z siatki nylonowej do cząstek o wielkości od 10 do 70 mikronów, np. włókien czy kurzu oraz filtr z węglem aktywnym do usuwania zapachów i gazów, w tym formaldehydu, gazu kuchennego oraz dymu papierosowego.

Technologia trójstopniowej filtracji

Wybierając oczyszczacz, warto zwrócić uwagę na jego wydajność. Trzystopniowa filtracja nowego oczyszczacza EZVIZ jest uzupełniona przez system wentylacyjny o przepływie powietrza na poziomie 250 m³/h, dzięki czemu urządzenie jest w stanie przefiltrować powietrze nawet w dużych pomieszczeniach – do 30 metrów kwadratowych.

Oferowane są trzy prędkości wentylacji, a także tryby uśpienia, turbo i automatyczny oraz timer. Wszystkie funkcje są dostępne w panelu sterowania, który zawiera również intuicyjny, trójkolorowy wskaźnik jakości powietrza. Dzięki nim użytkownik z łatwością obsłuży urządzenie i bez problemu dobierze tryb odpowiedni do bieżącego poziomu zanieczyszczenia.

Ujemne jony, lepsze samopoczucie

Ilość jonów ujemnych w powietrzu jest jednym z najważniejszych kryteriów oceny jakości powietrza. Większa ich gęstość pozwala na podniesienie poziomu energii oraz dobre samopoczucie – podobnie do sytuacji, gdy oddychamy czystym powietrzem w pobliżu wodospadu, w górach czy lesie. Powodują one reakcje biochemiczne zwiększające poziom serotoniny, co pozwala m.in. na zmniejszenie stresu, poprawę humoru czy daje więcej energii do działania.

Poprzez aktywne uwalnianie do powietrza milionów ujemnych jonów oczyszczacz EZVIZ EB250A nie tylko wpływa na lepszy humor domowników, ale jest również w stanie zredukować pozostałe w powietrzu cząstki i bakterie, zapewniając jeszcze lepszą jakość powietrza – szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy poziom jego zanieczyszczenia znacząco wzrasta.

informacja prasowa

Jonizujący oczyszczacz powietrza EB250A

Dodaj komentarz

sześć − 4 =