KTC H27T22 – dobry monitor za niewielkie pieniądze.

KTC H27T22 – dobry monitor za niewielkie pieniądze.

KTC H27T22 to monitor do gier od chińskiej firmy Key To Combat, która nie jest szczególnie znana w Polsce. Mimo to, ten monitor cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród graczy ze względu na swoją niską cenę i dobre parametry. Ekran monitora ma konstrukcję bezramkową z trzech stron, co sprawia, że jest on atrakcyjny wizualnie. Mimo to, nadal ma wewnętrzne obramowania, jak każdy inny monitor.

KTC H27T22 osiąga sukces dzięki swojej wydajności w grach. Za 1240 PLN otrzymujemy 27-calowy panel Fast IPS z rozdzielczością 2560×1440 i natywną częstotliwością odświeżania 165 Hz, która może być osiągnięta bez konieczności przetaktowywania panelu. Monitor posiada również niskie opóźnienie wejściowe, obsługę technologii FreeSync i G-SYNC oraz doskonałą obsługę ruchu, a także kilka przydatnych funkcji zorientowanych na grę, takich jak wirtualny celownik i wbudowany licznik klatek na sekundę. Oprócz swojej sprawności w grach, KTC H27T22 wyróżnia się również swoją elastycznością regulacji. Dostarczona podstawa i stojak pozwalają na regulację wysokości, pochylenia, obrotu oraz obrotu w obu kierunkach. Ta elastyczność jest zazwyczaj oferowana w przypadku droższych monitorów, ale jest rzadko spotykana w modelach ekonomicznych. KTC H27T22 oferuje również szeroki kąt widzenia, co jest przydatne, jeśli korzystasz z monitora z większą ilością osób. Jego głośniki są również całkiem niezłe jak na swoją cenę, choć z pewnością nie są to głośniki hi-fi.

Ogólnie rzecz biorąc, KTC H27T22 to niedrogi, ale wydajny monitor do gier, który oferuje wiele przydatnych funkcji i elastyczność regulacji. Monitor ten jest wykończony w matowej czerni, ale ma oświetlenie RGB z tyłu i jasnoróżowy akcent na otworze do uporządkowania kabli, co sprawia, że jest on również atrakcyjny pod względem wizualnym. KTC H27T22 to ciekawy wybór dla tych, którzy szukają niedrogiego, ale wydajnego monitora do gier, który oferuje wiele przydatnych funkcji i elastyczność regulacji. Jeśli szukasz monitora, który zapewni Ci przyjemne doświadczenie z gry przy ograniczonym budżecie, KTC H27T22 z pewnością powinien być w Twoim zakresie rozważań.

Rozmiar ekranuPanoramiczny 27-calowy
Rozdzielczość natywna2560×1440 (16:9), 109 PPI
Technologia paneliFast IPS, 8-bitowy
Częstotliwość odświeżania165 Hz (zakres VRR 48-165 Hz)
Obsługiwane technologie adaptacyjnej synchronizacjiZgodność z AMD FreeSync i NVIDIA G-SYNC
Kontrast1000:1 (statyczny)
Jasność350 cd/m²
Czas odpowiedzi1 ms
Możliwość regulacjiPochylenie (-5° do +20°), obrót (±30°), wysokość (130 mm), obrót (±90°)
Wejścia wideo2x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 2.0

Dodaj komentarz

pięć × 2 =