Nowe mikrofony od Cherry Americas

Nowe mikrofony od Cherry Americas

Cherry Americas ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej linii mikrofonów komputerowych i akcesoriów, serii mikrofonów CHERRY UM. Firma jest pionierem w dziedzinie urządzeń wejściowych i akcesoriów do komputerów, biur i gier oraz liderem w dziedzinie mechanicznych przełączników klawiszowych. Nowa seria mikrofonów umożliwia każdemu, od początkujących po profesjonalnych streamerów, ulepszenie swoich konfiguracji dzięki najlepszej jakości nagrywania dźwięku i charakterystycznemu wzornictwu. Mikrofony są dostarczane z solidnym metalowym stojakiem, funkcją wyciszania przez dotknięcie, regulacją głośności bezpośrednio na mikrofonie, zintegrowanym gniazdem słuchawkowym oraz kompatybilnością Plug & Play z komputerami PC, Mac, PS4 i PS5.

Trzy nowe modele mikrofonów USB w serii UM oferują odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania – od domowego biura po profesjonalne studio streamingowe. Wszystkie mikrofony USB z serii UM są zbudowane z myślą o wyjątkowej trwałości i oferują atrakcyjne funkcje, które zapewniają niezwykłą łatwość użytkowania. Mikrofony umożliwiają optymalizację dźwięku podczas spotkań online, nagrywania podcastów, podkładów głosowych lub instrumentów muzycznych.

CHERRY UM 3.0 to mikrofon biurowy, który zapewnia częstotliwość skanowania 96 KHz i 24 bity i jest przeznaczony do użytku przez jedną osobę dzięki kierunkowej kapsułce o kardioidalnej charakterystyce. Doskonale sprawdza się w domu i zapewnia czysty dźwięk podczas wideokonferencji.

CHERRY UM 6.0 ADVANCED oferuje wybór między „kardioidalną” a „dookólną” charakterystyką kierunkową i może nagrywać źródła z dwóch kierunków z częstotliwością skanowania 96 KHz i 24 bity. Zniekształceniom dźwięku spowodowanym wibracjami zapobiega funkcja mocowania antywstrząsowego, która całkowicie odłącza mikrofon od metalowego stojaka za pomocą wytrzymałych gumek.

UM 9.0 PRO RGB to najbardziej zaawansowany model z serii. Mikrofon posiada nie tylko wyjątkową jakość dźwięku i funkcje jakie znajdziemy w innych modelach, ale również podświetlenie RGB, które dodaje mu eleganckiego wyglądu i czyni go idealnym dla twórców treści, którzy potrzebują nie tylko doskonałej jakości dźwięku, ale również stylowej prezencji.

Dodaj komentarz

4 + pięć =